Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Розвиток молодіжної політики Приазов’я триває і Маріуполь став одним із перших міст у якому було створено консультативно-дорадчий орган при міській раді – Молодіжна рада, який складається з активних громадян міста до 35 років.

З метою перевірки функціонування новоствореного об’єднання молоді, Маріуполь відвідала делегація від керівництва Донецької облдержадміністрації на чолі з заступником голови облдержадміністрації Юлією Костюніною. Також були присутні радник голови облдержадміністрації Тамара Лук’янчук, начальниця Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації Лілія Золкіна, заступник Маріупольського міського голови Олександр Кочурін, начальниця відділу молодіжної політики Управління молоді та спорту Маріупольської міської ради Лариса Табала.

На захід було запрошено і представника курсантсько-студентського самоврядування інституту, курсанта 4-го курсу Анатолія Дзедзицького, який активно бере участь у молодіжній політиці міста та області.

Захід розпочався з презентації діяльності Молодіжної ради, також увага приділялась співпраці ради з закладами вищої освіти Маріуполя, готовність до нових спільних проєктів, а також спільне вирішення нагальних проблем міста у сфері молодіжної політики.

Слід зазначити, що Донецький юридичний інститут гідно презентує свою діяльність у місті, що доведено активністю курсантів та студентів, науково-педагогічного складу, які ставали учасниками та волонтерами багатьох спортивних, наукових та розважальних заходів Маріуполя.

Юлія Костюніна підкреслила, що Маріуполь став одним із перших міст області, де було створено Молодіжну раду та наголосила на подальшому розвитку молодіжних заходів міста, побажала плідної співпраці між молоддю та нових звершень.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 01
  • 02
  • 03

Курсантсько-студентське самоврядування ДЮІ