Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

19 вересня в парку імені Богдана Хмельницького міста Кривого Рогу відбулось нагородження переможців творчого конкурсу «Разом з нами молодіє місто», в якому активну участь взяли курсанти другого курсу ДЮІ – Марина Поємчук  та Олександр Кравчина.

Директор департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту виконкому Криворізької міської ради Світлана Лавренко вручила переможцям дипломи та подарунки. Звертаючись до учасників конкурсу Світлана Лавренко зазначила: «Ваші малюнки, ваше бачення нашого міста, доводять: майбутнє міста Кривого Рогу є і це майбутнє — Ви. Бажаю Вам подальшого творчого розвитку. Вірю, що завдяки такій молоді як ви, наше місто й справді буде молодіти та процвітати».

В своїй картині, яку Марина Поємчук представила на конкурс, дівчина зобразила визначні та пам'ятні місця Кривого Рогу, намагаючись передати всю красу та дивовижність міста. Майстерно намальована й надзвичайно естетична робота в поєднанні з яскравим колоритом просто не могла залишитись без уваги журі.

Олександр Кравчина у своєму вірші виразив любов та повагу до рідного міста. Здається, опис тут зайвий. Просто прочитайте ці милозвучні та наповнені глибоким сенсом рядки:

 

«Наше місто єднає нас усіх

З роками тільки квітне й молодіє

Великий і потужний Кривий Ріг

Ми твоє майбутнє, ми твоя надія

 

Захоплює мене твій краєвид

Твої простори,твої шахти,твої води

Твої скарби,до яких так звик:

Добрі люди і дари природи

 

Не віддали колись й не віддамо ніколи

Нашу перлину, наше майбуття

Не відбере ніхто у нас залізну волю

І наше місто довжиною у життя.

 

Я знаю ,що нікому не зламати

Залізний дух гартований віками

Ми разом зможемо розбудувати

Наш спадок ,що збудований дідами».

 

Нагадаємо, у конкурсі приймали участь діти та молодь віком від 6 до 35 років. Конкурс проводився з 20 серпня поточного року як соціально-молодіжний проект, спрямований на поглиблення знань про історію міста та залучення дітей та молоді до активної творчої діяльності.

 

 

Курсантка другого курсу ДЮІ Марина Поємчук

спільно з відділом комунікації та міжнародних зв’язків