Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Нещодавно доцентом кафедри гуманітарних дисциплін Вікторією Ромашенко було проведено навчально-методичний семінар «Дистанційна освіта – виклик сучасності» для викладачів МЦППП «Академія поліції».

Викладачка поділилася досвідом роботи в Google classroom та Moodle, розповіла про переваги та недоліки зазначених навчальних платформ, представила покрокові інструкції по створенню та наповненню контентом власного дистанційного курсу.

Окремим питанням семінару було створення онлайн-тестів. Вікторія Ромашенко розповіла викладачам МЦППП «Академія поліції» як налаштовувати особливості проходження тесту слухачам: установлювати обмеження у часі, кількість спроб проходження тесту, різні способи оцінювання з урахуванням успішності попередніх спроб. Викладачам було запропоновано зробити на онлайн-платформі тестові завдання різних типів: істина/хибність, так/ні, єдина (множинна) відповідь із множинного вибору, установлення відповідності, установлення правильної послідовності, відкрита відповідь.

Особливу увагу було приділено організації відеоконференцій за допомогою платформ Zoom та Skype, ведення онлайн трансляцій в youtube та запису відеолекцій.

Робота навчально-методичного семінару відбулась у формі дискусії, обговорювались труднощі та технічні аспекти при роботі з різними платформами. Досвід дистанційного навчання, знайомство з особливостями його організації та методичного забезпечення, безперечно, стануть у пригоді викладачам.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 01
  • 02
  • 03

Кафедра гуманітарних дисциплін