Офіційна пошта

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Донецький юридичний інститут МВС України

На початку жовтня в спортивній залі Донецького юридичного інституту МВС України чоловіча команда «ДЮІ» з волейболу взяла участь у 5 турі відкритого чемпіонату міста Кривий Ріг з волейболу серед чоловічих команд, присвяченого 95-річчю волейболу в Україні. Де зустрілась і відіграла три партії з командою «ДИНАМО» (переможцем відкритого чемпіонату м. Кривий Ріг з волейболу у 2019 році).

Гравці ВК «ДЮІ» боролись за кожне очко, забивали і підбирали дуже складні м’ячі, проводили гарні ігрові комбінації, але перемогти так і не змогли.

Цікаво! А чи знаєте ви, що рекорд по найбільшій тривалості партії за новими правилами волейболу встановили в 2013 році в рамках чоловічого чемпіонату Південної Кореї «Кореан Ейр Джамбос» (Інчхон) проти «Раш енд Кеш» (Ансан) - третій сет цього матчу тривав 48 хвилин і завершився з рахунком 56:54 на користь «Джамбос»