Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Сьогодні, в умовах погіршення ситуації у зв’язку з пандемією коронавірусної інфекції та продовженням адаптивного карантину, система освіти змушена вносити корективи у звичайний процес навчання та переводити його у дистанційну форму.

Донецький юридичний інститут МВС України в цьому випадку не є виключенням. Минуло кілька тижнів,як всі факультети та кафедри інституту перейшли на дистанційне навчання. Процес не зовсім для всіх звичний, але за умов використання новітніх технік та технологій, може бути досить різноманітним та ефективним. Зокрема, кафедра іноземних мов ДЮІ активно працює у форматі дистанційного навчання, застосовуючи різні софт-продукти, залежно від конкретної мети та завдань того чи іншого заняття. У використанні кафедри такі технологічні ресурси, як Moodle – платформа, яку викладачі використовують для методичного опрацювання нових тем, закріплення матеріалу, виконання різноманітних практичних та творчих завдань, а в межах платформи Moodle – відео ресурс Big Blue Button, завдяки якому проводяться засідання кафедри та наукового гуртка, індивідуальні консультації зі здобувачами вищої освіти, а також практичні заняття з метою набуття навичок спілкування та відпрацювання мовного матеріалу. Завдяки якісному відео зв’язку платформи Moodle курсанти та слухачі курсів денної та заочної форм навчання мають можливість активно прослухати навчальний матеріал, обговорити незрозумілі питання та вдосконалити свої мовленнєві навички під час спілкування з викладачем. Письмові й тестові завдання виконуються самостійно та додаються до навчальних тем, які перевіряються та оцінюються викладачем, а слухачі курсів мають можливість відразу побачити результати своїх робіт у балах.

Отже дистанційне навчання, при правильній організації та відповідальному ставленні всіх сторін навчального процесу, є реальною та ефективною можливістю навчатися, отримувати необхідні знання та практичні вміння віддалено від навчального закладу, а сучасні технології відкривають перед викладачами та здобувачами вищої освіти нові перспективи та можливості. Бажаємо успіхів!

  • 01
  • 02
  • 03
  • 01
  • 02
  • 03

Кафедра іноземних мов