Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Щотижня завдяки активній діяльності науково-педагогічного, а також перемінного складу Донецького юридичного інституту МВС України географія проведення профорієнтаційних заходів невпинно розширюється — про переваги навчання в ДЮІ дізнаються все більше і більше людей.

Нещодавно курсантка 2 курсу факультету №2 Вікторія Лупанова з насиченою профорієнтаційною програмою завітала у Часов’ярську загальноосвітню школу I-III ступенів №17 (Донецька область).

Представниця ДЮІ розповіла майбутнім вступникам про навчання та переваги Донецького юридичного інституту МВС України, проконсультувала щодо вступу, запросила на майбутні дні відкритих дверей та проінформувала про заходи, які можна відвідати школярам. Також Вікторія Лупанова закликала старшокласників активно долучатися до офіційних соціальних мереж інституту, де в оперативному порядку можна знайти найактуальнішу інформацію про заклад вищої освіти.

Школярі з зацікавленістю прослухали інформацію щодо навчання  у ДЮІ, після чого активно задавали питання про вступ та особливості навчання.

Бажаємо усім старшокласникам наснаги у виборі майбутньої професії, відповідального ставлення до цього вибору, та нагадуємо, що двері Донецького юридичного інституту МВС України відкриті для усіх бажаючих стати гідними поліцейськими Держави Україна!

Відділ комунікації та міжнародних зв’язків