Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Вже шістдесят років основним завданням Донецького юридичного інституту МВС України є надання якісної юридичної освіти європейського рівня.

Сьогодні інститут є кузнею кадрів для Національної поліції Міністерства внутрішніх справ України, яка є основним замовником висококваліфікованих фахівців для правоохоронних підрозділів. Також, інститут здійснює підготовку професіоналів-юристів для підприємств, установ та організацій усіх форм власності. Без зайвої скромності можемо констатувати, що Донецький юридичний інститут МВС України є вагомим осередком юридичної освіти.

За словами ректора, полковника поліції Сергія Вітвіцького, інститут із гордістю несе славетні традиції відомчої поліцейської та юридичної освіти, втілює у життя найамбітніші наукові та освітянські проєкти. Але ми вважаємо, що критерієм конкурентоспроможності вишу є якість його випускників. Саме сьогоднішні курсантки та курсанти, випускниці та випускники вишу є найякіснішою його рекламою, найяскравішою ілюстрацію наукового та освітнього потенціалу викладачів навчального закладу.

Протягом жовтня-листопада 2020 року курсантки та курсанти факультету № 1 презентують свій Альма-матер старшокласникам рідних шкіл.

Курсанти 306 навчального взводу факультету № 1 Максим Бідник та Андрій Кириленко провели інформаційну зустріч із 11-им класом Мангушського опорного закладу ЗСО.

Курсант 306 навчального взводу факультету № 1 Олексій Селін зустрівся із старшокласниками Сонячної ЗОШ 1-3 ступенів с. Сонячне Волноваського району.

Під час означених заходів курсанти інституту розповідали про правила та особливості вступу до закладу вищої освіти зі специфічними умовами навчання, про цікаві навчальні дисципліни, про досвідчених викладачів та презентували кожному старшокласнику іміджеву продукцію вишу.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 01
  • 02
  • 03

Факультет № 1