Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Минулого тижня в Україні відбувся дводенний Міжнародний форум «Людський капітал: Новий порядок денний» (Human Capital Forum 2019).

Представники особового складу Донецького юридичного інституту взяли участь у онлайн-конференціях разом з представниками міжнародних організацій та народними депутатами. Під час Форуму учасники розглядали питання щодо потреб ринку праці в кваліфікаціях, розробки професійних стандартів, запуску кваліфікаційних центрів для навчання і розвитку Національної системи кваліфікацій.

Людський капітал – головна рушійна сила інноваційної економіки і досягнення європейських стандартів якості життя. Що ж необхідно зробити для покращення перспектив? Модератори форуму зазначили, що головним завданням є спрямувати фокус стратегічного управління на людину, адже саме люди є головним капіталом та рушійною силою економічного успіху та прориву. Таким чином, учасники Форуму зауважили, що людський капітал став критично важливою складовою національного багатства і розвитку сучасної економіки.

  • 01
  • 02
  • 01
  • 02

Відділ комунікацій та міжнародних відносин