Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Донецький юридичний інститут проводить широку роботу з популяризації відомчої освіти. У рамках святкування 60-ої річниці з дня заснування інституту оголошується Конкурсу творчих робіт «Мій свідомий вибір - служити та захищати» для старшокласників загальноосвітніх шкіл м. Маріуполь та м. Кривий Ріг. Творчий конкурс проводиться з метою формування позитивного ставлення суспільства до професії поліцейського, виявлення обдарованої молоді та розвитку її творчих здібностей.

У Конкурсі беруть участь усі бажаючи старшокласники та старшокласниці. Роботи на конкурс приймаються з 15 січня по 15 лютого 2021.

        Конкурс проходить у два етапи: перший (дистанційний) - відбір конкурсних робіт; другий (очний) – визначення та нагородження переможців. Результати Конкурсу та нагородження учасників відбудеться 15 квітня 2021 року, напередодні річниці заснування навчального закладу. Для проведення Конкурсу утворюються оргкомітет та журі з представників організатора. До складу журі Конкурсу запрошуються представники місцевих ЗМІ, прес-служб міських рад, Національної поліції України, представники ДЮІ МВС України, а також представники творчих спілок, громадських організацій України, представники курсантсько-студентського самоврядування.

       Учасники Конкурсу надсилають свої роботи до відділу комунікації та міжнародних зв’язків ДЮІ МВС України для рецензування і оцінювання їх членами журіЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Переможці і призери Конкурсу нагороджуються дипломами та цінними подарунками.

Бажаємо натхнення!

Відділ комунікаці

та міжнародних зв’язків

 

дивися нижче:

 1. «Положення про конкурс творчих робіт для старшокласників та старшокласниць «Мій свідомий вибір – служити та захищати»
 2. Вимоги Конкурсу

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

про конкурс творчих робіт для старшокласників та старшокласниць

«Мій свідомий вибір – служити та захищати»

 1. Конкурс творчих робіт для старшокласників та старшокласниць (далі - Конкурс) проводиться з метою популяризації відомчої освіти, формування позитивного ставлення суспільства до професії поліцейського,  виявлення творчо обдарованої молоді та розвитку її творчих здібностей.
 2. Конкурс організовує та проводить Донецький юридичний інститут МВС України, який 20.11.2020 опублікує оголошення про умови проведення Конкурсу на офіційному порталі.
 3. До участі в організації та проведенні Конкурсу запрошуються представники місцевих ЗМІ, прес-служб міських рад, Національної поліції України, представники ДЮІ МВС України, а також представники творчих спілок, громадських організацій України, представники курсантсько-студентського самоврядування.
 4. У Конкурсі беруть участь усі бажаючи старшокласники та старшокласниці.
 5. Роботи на конкурс приймаються з 15 січня по 15 лютого 2021.
 6. Конкурс проходить у два етапи: перший (дистанційний) - відбір конкурсних робіт; другий (очний) – визначення та нагородження переможців. Результати Конкурсу та нагородження учасників відбудеться 15 квітня 2021 року, напередодні річниці заснування навчального закладу.
 7. Для проведення Конкурсу утворюються оргкомітет та журі з представників організатора. До складу журі Конкурсу запрошуються представники місцевих ЗМІ, прес-служб міських рад, Національної поліції України, представники ДЮІ МВС України, а також представники творчих спілок, громадських організацій України, представники курсантсько-студентського самоврядування.
 8. Учасники Конкурсу надсилають свої роботи до відділу комунікації та міжнародних зв’язків ДЮІ МВС України для рецензування і оцінювання їх членами журі (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).
 9. Переможці і призери Конкурсу нагороджуються дипломами та цінними подарунками.
 10. Педагогічні та науково-педагогічні працівники, які підготували переможців фінального етапу Конкурсу, нагороджуються в установленому порядку дипломами.
 11. Кращі роботи учасників Конкурсу публікуються на порталі ДЮІ МВС України, в регіональних засобах масової інформації.
 12. В урочистій церемонії нагородження переможців фінального етапу Конкурсу беруть участь представники місцевих ЗМІ, прес-служб міських рад, Національної поліції України, представники ДЮІ МВС України, а також представники творчих спілок, громадських організацій України, представники курсантсько-студентського самоврядування.
 13. Фінансування Конкурсу здійснюється за рахунок коштів ДЮІ МВС України.

Конкурс творчих робіт

для старшокласників та старшокласниць

«Мій свідомий вибір – служити та захищати»

Вимоги конкурсу:

 1. Мова конкурсної роботи: українська.
 2. Літературний жанр, в якому має бути виконана робота – твір-роздум (есе). 3. Обсяг есе – 2-3 ст. друкованого тексту (А4, поля – 2 см, шрифт – 14, інтервал – 1,5).
 3. У тексті не допускається скорочень назв та найменувань.
 4. Заборонені запозичення та копіювання з робіт інших виконавців. До конкурсу не допускаються роботи, в яких зустрічається ненормативна лексика, пропагується насильство, релігійна та етнічна ворожнеча, міститься політична складова, пропагуються шкідливі звички .

Оцінювання робіт:

 Роботи, що подаються на конкурс, оцінюються за наступними критеріями:

 - відповідність конкурсним вимогам;

 - творчий підхід до розкриття даної теми;

 - оригінальність побудови композиції твору;

 - самостійність думок, міркувань та висновків автора;

 - грамотність викладу матеріалу;

 - підтримка іміджу професії, правоохоронця.

Максимальна оцінка за кожним критерієм – 10 балів.

Роботи оцінюються журі відповідно до визначених критеріїв. За кожною роботою визначається середній бал та формується рейтинговий список, за яким обирають переможця та призерів конкурсу, які посіли друге та третє місця.

Середній бал визначається шляхом ділення суми балів усіх членів комісії на чисельність членів комісії.