Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Актуальні для старшокласників і їхніх батьків питання «Що далі? Ким бути після набуття середньої освіти?» карантин не відміняє, але дає можливості підготувати більш ґрунтовні відповіді.

Для того, аби допомогти майбутнім вступникам у подальшому зробити правильний вибір, обрати вірний шлях та стати гідними громадянами своєї Держави — курсанти Донецького юридичного інституту МВС України активно продовжують проводити профорієнтаційні заходи у різних куточках України.

Нещодавно представники перемінного складу ДЮІ — курсант 210 навчального взводу Максим Ремешевський разом з курсантом 207 навчального взводу  В'ячеславом Дорошком провели профорієнтаційну зустріч з учнями та ученицями 11-х класів Свободненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області (с. Свободне).

Під час заходу кожен учень та кожна учениця отримали вичерпні відповіді на всі запитання, що стосувалися особливостей вступу та навчання у ДЮІ, а також умов проживання курсантів і курсанток, студентів і студенток. Хлопці та дівчата дізнались про організацію побуту здобувачів вищої освіти, а також спортивну та культурно-масову роботу, яка проводиться в закладі вищої освіти зі специфічними умовами навчання.

Як зазначили курсанти, школярі та школярки виявили чималу зацікавленість до служби в поліції та вступу до ДЮІ.

Наприкінці зустрічі Максим Ремешевський та В'ячеслав Дорошок закликали старшокласників та старшокласниць підписуватись на офіційні сторінки ДЮІ у соцмережах та слідкувати за останніми новинами інституту на офіційному веб-порталі вишу.

Відділ комунікації та міжнародних зв’язків