Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

16 листопада відзначається Всесвітній день толерантності. Це свято започатковано ЮНЕСКО у 1995 році з нагоди ювілею цієї організації і прийняття Декларації принципів терпимості державами – членами ЮНЕСКО. Щорічно День толерантності у всьому світі відзначається відповідними заходами, орієнтованими також і на заклади освіти, метою яких є донесення до кожного суті такого поняття, як толерантність.

Ініціативні студенти першого курсу спеціальності «Правоохоронна діяльність» не лише не проігнорували цю подію, але й навіть в умовах карантинних обмежень і вимушеного дистанційного навчання проявили активність, та влаштували відповідний флеш-моб «Толерантність у висловах», де кожен з учасників висловлював саме своє бачення толерантності та своє ставлення до цього явища; хтось розповідав про приклади зі свого життя, хтось цитував великі вислови щодо толерантності, а деякі навіть читали вірши. Таку ініціативу активної студентської молоді звичайно підтримали викладачі і декан  факультету №3. Вислови студентів і викладачів про толерантність було змонтовано студентами у відповідне відео, яке в майбутньому може стати в нагоді для участі в різноманітних соціальних проектах. Підбиваючи підсумки «Дня толерантності» було проведено онлайн конференцію, де ще раз було підкреслено актуальність і зростаючу необхідність у толерантності саме у цей час, коли весь світ опинився перед багатьма викликами і вбачається необхідним виховання майбутнього покоління в дусі миролюбства, поваги основних життєвих цінностей , взаєморозуміння та духовної єдності.   

Кафедра державно-правових дисциплін, кафедра цивільного, трудового права та права соціального забезпечення спільно з кафедрою господарсько-правових дисциплін та економічної безпеки.   

Факультет №3