Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

На Донеччині відкрито обласне відділення Центру українсько-європейського наукового співробітництва. Найближчим часом Донецький юридичний інститут має підписати Меморандум про співпрацю з Центром, що передбачає сумісні наукові дослідження, обмін між викладачами та студентами, обмін публікаціями, організацію спільних культурно-масових заходів, проведення спільних наукових конференцій та семінарів. 

"Співпраця з Центром значно розширює наші можливості участі науковців ДЮІ в міжнародних наукових конференціях і в науково-педагогічних стажуваннях, які відбуваються на території країн Європейського Союзу. Це можливість обмінюватися досвідом з іноземними колегами науковцями та розширювати коло партнерів Донецького юридичного інституту" - зазначає ректор ДЮІ Сергій Вітвіцький, який особисто приділяє увагу реалізації даної співпраці.

На посаду голови Донецького обласного відділення було обрано нашого першого проректора ДЮІ МВС України, доктора юридичних наук, капітана поліції Єгора Сергійовича Назимка.

 

 

Відділ комунікації та міжнародних зв'язків