Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

За ініціативи та під керівництвом завідувача кафедри цивільно-господарського права, кандидата юридичних наук, доцента Віталія Кадали у грудні було проведено Інтелектуальний турнір «Подорож країною Закону та Права» серед студентів 1-го курсу гр.112/20-(ПД)-К та гр. 113/20-(ПД)-К.

Основною метою інтелектуального турніру став розвиток правової культури студентів, підвищення рівня правових знань і умінь застосовування їх на практиці та виховання в студентів розуміння необхідності захисту прав людини.

Відкриваючи інтелектуальний турнір Віталій Кадала на правах Голови компетентного журі привітав усіх учасників правового брейн-рингу та звернув увагу учасників  на те, що брейн-ринг вважають грою для інтелектуалів, коли ерудованість, азарт, кмітливість, знання, швидкість реагування визначають перемогу, а команди, що змагаються демонструють злагоджені дії гравців, розуміння один одного з півслова чи погляду. Віталій Кадала побажав усім цікавої гри, успіхів командам та запросив до складу журі доцента кафедри ЦГП Олену Гузенко та виконуючу обов’язки директора загальної бібліотеки ДЮІ МВС України Тетяну Турло. Свої вітання та побажання змістовної, креативної з творчим вирішенням поставлених завдань передав декан факультету № 2 (юридичний) Павло Каминський.

Ведучі правового брейн-рингу Наталья Гурська та Карина Веріга (студенти 3-го курсу гр. 311/18-(ПД)-К)) представили учасників команди «Злочин та покарання» Анастасію Закревську, Олександра Коновальчука, Кристину Коваленко, Аліну Назарець та Аліну Середін (студенти 1 - го курсу гр. 112/20 - (ПД)-К) та команди «Праволюби» Валерію Бредуцяну, Валерію Лебідь, Ангеліну Луцкіну, Юлію Руденко та Анну Самойленко (студенти 1 - го курсу гр. 113/20 - (ПД)-К).

Інтелектуальний турнір складався із таких конкурсів, як – презентація команд (візитівка), правова розминка, змагання «Анограми», інтелектуальний штурм «Юридичний марафон», творчий конкурс на тему «Право у нашому світі». Запитання потребували знань Конституції України, Кримінального, Цивільного, Сімейного кодексів України, Конвенції ООН про права дитини, законів України, правової культури та інших питань загального характеру. Учасники команд проявили взаємоповагу при спілкуванні,  толерантне ставлення до суперника, кожен мав змогу висловити власну позицію, запропонувати особистий варіант рішення. Приємно вразили не лише відповіді на правові проблеми, а єдність, дружелюбність та підтримка один одного в команді.

Фінальною крапкою «Подорож країною Закону та Права» серед студентів 1-го курсу гр.112/20-(ПД)-К та гр. 113/20-(ПД)-К стало нагородження учасників. Від імені представників журі підсумував результати роботи команд Голова компетентного журі Віталій Кадала. У своїй промові Віталій Кадала подякував усім учасникам інтелектуального турніру, відзначив професійну роботу ведучих, їх організаційні здібності та вручив грамоти кожній команді з позиції номінацій активності, креативності та творчості при вирішенні запропонованих завдань.

В цілому підсумував Віталій Кадала всі учасники Правового брейн-рингу проявили вміння командної гри, ентузіазм та високий рівень знань та зазначив наступне: мабуть, усі ви погодитеся, що знати все неможливо. Але без ерудиції, вміння логічно мислити, практично використовувати власні знання, шукати і знаходити необхідну інформацію в сучасному світі не обійтися. Саме інтелектуальні турніри сприяють напрацюванню вміння використовувати отриманні правових знання в реальному середовищі, тому є надія, що інтелектуальний турнір стане початком нової традиції студентів факультету № 2 (юридичний) Криворізького навчально-наукового інституту ДЮІ МВС України в майбутньому.

Мета Інтелектуального турніру, який було присвячено Міжнародному дню захисту прав людини та проведено у формі Правового брейн-рингу «Подорож країною Закону та Права» досягнута. У заході взяли участь  15 осіб. На згадку про проведення Правового брейн-рингу було зроблено ряд фото.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 01
  • 02
  • 03
  • 04

Доцент кафедри ЦГП

Олена ГУЗЕНКО