Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Наприкінці грудня кафедра іноземних мов завітала до навчальних закладів у м. Долинська Кіровоградської обл. із профорієнтаційними матеріалами.  Ми провели зустрічі з майбутніми потенційними абітурієнтами ДЮІ у стінах НВК Долинської гімназії-загальноосвітньої школи №3, НВК ЗОШ №4 та НВК ЗОШ №1.

Це вже була не перша зустріч, адже ми мали змогу поспілкуватися з одинадцятикласниками ЗОШ №4 в режимі онлайн. Саме їх зацікавленість мотивувала нас зібрати друкований профорієнтаційний матеріал і відправитися на зустріч новим враженням та знайомствам. Ми зустрілися із учнями та педагогами вищезазначених шкіл. Відчувалося, що учні наразі вже визначилися із напрямами освіти, а зараз обирають заклад, який допоможе їм здобути якісну освіту, аналізуючи та порівнюючи можливості того чи іншого ВНЗ. Приємно вразили відгуки молодих людей щодо інформаційності сайту ДЮЇ та позитивні відгуки старших товаришів, які є нашими курсантами і також радять свій навчальний заклад для вступу.

         Ми не обмежилися вже налагодженими зв'язками, завітавши в гімназію №3 та ЗОШ №1. Доцент кафедри Зотова-Садило О.Ю. надала інформацію, необхідну майбутнім абітурієнтам для вступу до Донецького юридичного інституту. Запитання учнів стосувалися екзаменів ЗНО, необхідних для вступу на ту чи іншу спеціальність, прохідних балів, документів, що потрібні для вступу на навчання, умов вступного конкурсу та багато інших. Варто зазначити, що висока якість профорієнтаційних матеріалів ДЮІ справила позитивне враження на адміністрацію шкіл та на учнів. Дякуючи керівництву інституту, якісна поліграфія та змістове наповнення приваблюють увагу та викликають зацікавленість і дорослих і дітей.

Адміністрація гімназії №3 та шкіл №1 та 4 виразили готовність співпрацювати з ДЮІ і надалі. Від районної методичної ради у м. Долинська ми отримали запрошення про співпрацю, яке радо прийняли. Це дозволить нам розширити наше спілкування із випускниками Долинського району Кіровоградської області. Наступний захід вже заплановано на наступний місяць, а от із формою зустрічі чи онлайн конференції доведеться визначатися в залежності від епідеміологічної ситуації. Проте практика засвідчує, що за наявності бажання, перепони можна подолати! Ми віримо в те, що учні зроблять правильний вибір і вже наступного навчального року ми зустрінемо їх серед наших курсантів та студентів!

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05

Кафедра іноземних мов