Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

В період карантину люди продовжують користуватися зручними інструментами онлайн-комунікації.

З початком карантину ми, нажаль, позбавлені можливості живого спілкування зі студентами.

Сучасні умови потребують впровадження нових видів роботи і кафедра іноземних мов обрала прогресивну форму розповсюдження інформації серед вступників до магістратури.

Система Moodle забезпечує різноманіття процедур навчання оnline, комбінуванням яких може бути організовано ефективне навчання дистанційно. Крім того, інтерфейс системи інтуїтивно зрозумілий, що забезпечує включення в роботу з перших хвилин появи на сайті.

Заняття з підготовки майбутніх магістрів повинні початись 20 січня, тому доцентка кафедри іноземних мов Лариса Дзевицька створила  курс, виходячи із специфіки дисципліни викладання, приділяючи увагу необхідним компонентам, на базі практикуму з англійської мови, який є призначеним для вступників до магістратури юридичних інститутів МВС України, та містить матеріали для ефективної підготовки до єдиного вступного іспиту з англійської мови.

Мета практикуму з англійської мови ґрунтується на методичних засадах сучасного навчання іноземних мов, які передбачають оволодіння культурним інноваційним спілкуванням шляхом формування та розвитку міжкультурної комунікативної компетенції та її складових: мовленнєвої, мовної, соціокультурної та стратегічної ланок.

Практикум містить 20 варіантів тестів з англійської мови. Об’єктами контролю тестів є читання і письмо, як комунікативні уміння, а також лексичний і граматичний аспект іншомовної комунікації через використання мови. Тести практикуму з англійської мови вже завантажено на сайт ДН, що дозволить майбутнім магістрам перевірити свої знання та готовність до складання єдиного вступного іспиту з англійської мови.

Вважаємо, що цей курс стане цікавим досвідом і великим кроком вперед для розвитку майбутніх магістрів під час дистанційного навчання та допоможе їм успішно скласти єдиний вступний іспит з англійської мови.

Кафедра іноземних мов