Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Цьогоріч на адресу ДЮІ надійшло багато новорічних привітань від колег, іноземних партнерів та щирих друзів.

Найпершими з різдвяними святами колектив ДЮІ привітали Міністерство внутрішніх справ та Міністерство освіти і науки України, Донецька обласна державна адміністрація та керівництво військово-цивільної адміністрації, а також керівництво Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

З найкращими побажаннями нових звершень і перемог до колективу ДЮІ звернулися адміністрації Маріупольської та Криворізької міських рад.

З теплими новорічними побажаннями до усіх співробітників, студентів та курсантів ДЮІ напередодні  Нового року звернувся начальник ГУНП в Донецькій області генерал поліції третього рангу Микола Семенишин.

Керівники обласних ГУНП полковник поліції Роман Козьяков, генерал поліції третього рангу Анатолій Дмитрієв, полковник Михайло Куратченко на інші привітали  дружній колектив ДЮІ з Новим роком та Різдвом Христовим.

Яскравих здобутків  і перемог колективу Донецького юридичного інституту побажали ректори закладів відомчої освіти: Національної академії внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Володимир Чернєй, Харківського національного  університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, Одеського державного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу В’ячеслав Аброськін,   Луганського державного університету внутрішніх справ  Е.О. Дідоренка Віталій Комарницький.

Професійних досягнень та невичерпної енергії побажали начальник  Головного управління ДСНС України в Донецькій області генерал  Олексій Мігрін, начальник Головного управління державної міграційної служби України в Донецькій області Євген Микитенко, начальник УОАЗОР ГУНП в Донецькій області полковник поліції Вадим Сергеєнко та начальник Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Донецькій області Володимир Степанов.

Своєю чергою ректори Київського університету права Національної академії наук України, професор Бошицький, Василь Тацій від імені колективу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, від Донецького державного університету управління Світлана Марова, від Маріупольського державного університету  Микола Трофименко, від Криворізького національного університету Микола  Ступник, Енергодарського інституту ім. Р. Хеноха Володимир Ткаченко  побажали плідної співпраці та здійснення запланованих проєктів

Веселого Різдва побажали міжнародні партнери Удо Моллєр, Керівник Операційного Департаменту КМЄС-Україна та Мартін Кулішек, Голова Маріупольського регіонального офісу КМЄС. Також, Генеральний консул Греції в Маріуполі Григоріус Тассіопулос, Почесний генеральний консул Республіки Кіпр в Маріуполі професор Костянтин Балабанов. Зі святковими вітаннями прийшли листівки від  ректора Празької Академії поліції Давіда Длухі, голови Освітнього департаменту національної поліції Вірменії  генерала Мушега Бабаяна, ректора Академії поліції Міністерства внутрішніх справ Молдови «Штефан Чел Маре» Діну Оставчука, голови Департаменту міжнародної співпраці та європейських програм Університету ім. Аристотеля Нікоса Лиолиоса. Дмитро Дворник, радник Міжнародного комітету Червоного Хреста  з правоохоронних  питань, та Клаудія Лупеа, делегат по роботі з правоохоронними органами, висловили надію на потужну співпрацю у новому році.  

Найкращі побажання та сподівання на співпрацю у 2021 році висловив  президент Фонду «Безпечна країна» Юрій Чорний, та керівництво ФСТ «Динамо» України.

Найтеплішим та найочікуванішим для дружньої сім’ї ДЮІ  було привітання від людини, яка багато років опікувалася життям Донецького юридичного інституту – Віктора Бесчастного, Керівника Секретаріату Конституційного Суду України.

Вітання з Новим роком ще продовжують надходити до інституту. Ми щиро дякуємо всім нашим друзям за сердечні побажання, а в свою чергу бажаємо усім здоров’я, щастя та злагоди, яскравих перемог у Новому 2021 році!

  • 01
  • 02
  • 01
  • 02

Відділ комунікації та  міжнародних зв’язків