Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

В онлайн режимі відбулося розширене засідання Координаційного бюро з проблем правових основ підприємницької діяльності, господарського та комерційного права відділення екологічного, господарського та аграрного права Національної академії правових наук України.

Учасниками засідання були представники основних осередків розвитку науки господарського права з Києва, Харкова, Одеси, Чернігова та інших міст. Разом з ними обговорили проблемне питання й науковці нашого інституту: академік НАПрН України Антоніна Бобкова та доктори юридичних наук Людмила Ніколенко, Богдан Деревянко, Андрій Захарченко.

Чи є перспективи розвитку господарського законодавства у контексті положень Концепції оновлення Цивільного кодексу України, якщо відбудеться скасування Господарського кодексу? Науковці засідання акцентували увагу на можливих негативних соціально-економічних наслідках декодифікації господарського законодавства та визначили подальші спільні кроки щодо його модернізації та збереження системоутворюючого акта з питань правового регулювання організації і здійснення господарської діяльності.

  • 00
  • 01
  • 00
  • 01

Відділ комунікації та інформаційного забезпечення

За матеріалами Андрія Захарченко