Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Історія створення та розвитку факультету № 2

Трагічні події у м. Донецьку та Донецькій області весни та літа 2014 року змусили особовий склад інституту виїхати з м. Донецька. Завдяки наполегливій праці колективу інституту на чолі з ректором, професором Віктором Миколайовичем Бесчастним наш інститут отримав підтримку від органів державної влади та органів місцевого самоврядування. За ініціативою громади м. Маріуполь та особисто мера міста Вадима Бойченка 18 жовтня 2016 року відбулося підписання меморандуму між навчальними закладами Донеччини, Маріупольською міською радою та ГО «Фонд розвитку Маріуполя» про необхідність духовного, культурного, освітнього та наукового збагачення міста, особливе місце в якому відведено відновленню діяльності Донецького юридичного інституту МВС України в Донецькому регіоні як спеціалізованого вищого навчального закладу, який здійснює підготовку фахівців-юристів для всіх сфер суспільного життя.

З 20 березня 2017 року науково-педагогічним складом інституту було відновлено у м. Маріуполі надання освітніх послуг на курсах первинної професійної підготовки поліцейських, яких вперше було прийнято на службу в підрозділи кримінальної поліції ГУНП в Донецькій області.

Вагомим зрушенням у вирішенні питання якісного надання освітніх послуг здобувачам вищої освіти стало формування фонду навчальних приміщень у м. Маріуполі. Так, Маріупольська міська влада 16 травня 2017 року передала Донецькому юридичному інституту три будівлі, які розташовані за адресою: м. Маріуполь, проспект Будівельників 145, вул. Луніна, 89 та вул. Нахімова, 7 (загальна площа 16000 м2), призначення яких – стати навчальними корпусами для підготовки майбутніх офіцерів поліції та цивільних юристів.

Патріотично налаштований колектив Донецького юридичного інституту відновив свою діяльність на території Донецької області та перспективно розвивається у м. Маріуполі.

 Структура факультету

Декан факультету № 2 – Орлов Віктор Анатолійович, підполковник поліції, кандидат юридичних наук.

Біографічна довідка:

Народився – 27 вересня 1980 року. У 2001 році закінчив Донецький інститут внутрішніх справ МВС України, після чого продовжив проходження служби в практичних підрозділах Донецької області у слідчих підрозділах.

В 2014 році починає працювати викладачем на кафедри конституційного та міжнародного права в Донецькому юридичному інституті МВС України.

У цей же рік, у зв'язку з переміщенням навчального закладу із зони проведення антитерористичної операції, проведеною реорганізацією, повернувся працювати в органи досудового розслідування поліції Донеччини.

У 2017 році повернувся до викладацької діяльності у Маріупольський навчальний центр підготовки поліцейський, згодом Маріупольський центр первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України.

Після створення 29.01.2018 наказом МВС України № 53 в Донецькому юридичному інституті МВС України нового окремого навчального підрозділу – факультету № 2 очолив його.

Наукові досягнення:

У 2017 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук на тему: «Конституційні засади формування та діяльності муніципальної міліції (поліції): порівняльно-правове дослідження» за спеціальністю 12.00.02 – «конституційне право; муніципальне право». Загалом у науковому доробку 20 наукових праць.

Авторські профілі вченого: ORCID: http://orcid.org/0000-0003-4023-332X; ResearcherID: http://www.researcherid.com/rid/I-3048-2017; Google Академія:

https://scholar.google.com.ua/citations?user=i34Ne4cAAAAJ&hl=uk&authuser=1.

Заступник декана факультету № 2 – Батечко Альбіна Ідаятівна, кандидат юридичних наук.

Біографічна довідка:

Народилась – 9 червня 1988 року. У 2010 році закінчила філологічний факультет Маріупольського державного гуманітарного університету та отримала диплом спеціаліста з практичної психології.

З квітня 2010 року розпочинає працювати на кафедрі господарського, цивільного та трудового права Маріупольського державного гуманітарного університету на посаді лаборанта кафедри.

З 2012 року розпочала педагогічну діяльність за суміщенням на посаді асистента кафедри господарського, цивільного та трудового права Маріупольського державного університету, викладала дисципліни соціально-психологічного блоку.

У 2014 році закінчила економіко-правовий факультет Маріупольського державного університету та здобула кваліфікацію магістра з державного управління. Після чого була переведена на посаду старшого викладача.

З 8 жовтня 2018 року розпочала свою педагогічну діяльність в Донецькому юридичному інституті МВС України.

Наукові досягнення:

В 2016 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 12.00.02. – конституційне право, муніципальне право на тему «Муніципальний конфлікт: конституційно–правові засади розуміння та визначення»

Загалом у науковому доробку більше 30 наукових праць.

Авторські профілі вченого: ORCID: ://orcid.org/0000-0003-2425-4104 Google Академія: https://scholar.google.com.ua/citations?user=Ggvky7UAAAAJ&hl=uk

Співробітники факультету № 2:

Провідний фахівець факультету

– майор поліції Весьолкін Михайло Миколайович

Фахівці факультету

– майор поліції Крохмальний Валентин Михайлович

– капітан поліції Коноваленко Володимир Валерійович

– старший лейтенант поліції Клименко Станіслав Ігорович

– майор поліції Зикова Діана Олександрівна

– старший лейтенант поліції Хозлу Іван Костянтинович

– старший лейтенант поліції Безуглов Сергій Олександрович

Методисти факультету

– Романенко Катерина Олександрівна

– Катрич Анастасія В’ячеславівна

До складу факультету включено 3 кафедри:

- кафедра гуманітарних дисциплін (завідувач кафедри к.іст.наук Сальникова Наталія Валеріївна),

- кафедра юридичних дисциплін (завідувач кафедри д.юр.наук, професор Ніколенко Людмила Миколаївна),

- кафедра спеціальних дисциплін та професійної підготовки (завідувач кафедри к.псих.наук Гурський Віктор Євгенович).

 

Інформаційні данні:

Фейсбук: https://www.facebook.com/mariupol.dli

Інстаграм: https://www.instagram.com/mariupol.dli

Твіттер: https://twitter.com/Mariupol_DLI

Контактні телефони:

(050) 226-02-75
(097) 907-01-07

Поштова скринька: dli-f2@dli.donetsk.ua