Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Факультет №2 – м. Маріуполь - здійснює підготовку фахівців за державним замовленням освітнього ступеня «бакалавр» на денній формі навчання та за кошти фізичних та юридичних осіб на денній та заочній формах навчання.

  • ПРАВО (спеціалізація – досудове розслідування),термін навчання 4 роки.
  • ПРАВООХОРОННА ДІЯЛЬНІСТЬ (спеціалізація – кримінальна поліція,превентивна діяльність),термін навчання 3 роки.

Курсанти зазначеної спеціальності навчаються за програмою «2+1», тобто 2 роки – курсант денної форми навчання,на третьому році навчання вони відряджаються для проходження служби до лав Патрульної поліції України,одночасно переводячись для подальшого навчання на заочну форму (факультету № 4).

 

 

 

 

 Склад факультету №2

Декан факультету,кандидат юридичних наук
Тулінов Валентин Сергійович

Біографічна довідка:

Народився – 22 липня 1982 року. У 2003 році закінчив Донецький інститут внутрішніх справ МВС України, після чого продовжив проходження служби в практичних підрозділах УМВС України на Донецькій залізниці у слідчому відділі.

У 2007 році почав працювати викладачем на кафедрі адміністративного права та адміністративної діяльності факультету міліції громадської безпеки Донецького юридичного інституту луганського державного університету внутрішніх справ.

 У 2014 році викладач кафедри спеціальної техніки, інформатики та інформаційних технологій факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції Донецького юридичного інституту МВС України.

З 2015 року викладач кафедри спеціальних дисциплін та адміністративної діяльності Донецького юридичного інституту МВС України

У І-му півріччі 2018 року на виконання наказу МВС України  від 01.12.2017 №981 “Про практичну складову в підготовці фахівців для Національної поліції України” перебував у розпорядженні Головного управління Національної поліції в Донецькій області, де проходив актуалізацію з метою набуття практичних навичок у підрозділах Національної поліції України. У зазначений період займався безпосередньою діяльністю із забезпечення публічної безпеки і порядку. Після актуалізації повернувся до Донецького юридичного  інституту МВС України на посаду доцента кафедри адміністративно-правових дисциплін факультету №1 Донецького юридичного інституту МВС України.

У 2020 році завідувач кафедри спеціальної техніки та інформаційних технологій Донецького юридичного інституту МВС України.

Наукові досягнення:

Є автором 26-ти наукових публікацій, 7 з яких надруковано у фахових наукових виданнях, 1- у періодичному виданні, яке включено до наукометричних баз Scopus, 18 – у збірниках матеріалів міжнародних науково-практичних конференцій, а також є соавтором 14 підручників та навчальних посібників. Володіє методологією проведення наукових досліджень. У 2009 році захистив дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за темою: «Правові та організаційні основи забезпечення громадської безпеки на пасажирському залізничному транспорті із використанням оперативно-розшукової інформації».

Заступник декана,кандидат юридичних наук
Батечко Альбіна Ідаятівна

Біографічна довідка:

Народилась – 9 червня 1988 року. У 2010 році закінчила філологічний факультет Маріупольського державного гуманітарного університету та отримала диплом спеціаліста з практичної психології.

З квітня 2010 року розпочинає працювати на кафедрі господарського, цивільного та трудового права Маріупольського державного гуманітарного університету на посаді лаборанта кафедри.

З 2012 року розпочала педагогічну діяльність за суміщенням на посаді асистента кафедри господарського, цивільного та трудового права Маріупольського державного університету, викладала дисципліни соціально-психологічного блоку.

У 2014 році закінчила економіко-правовий факультет Маріупольського державного університету та здобула кваліфікацію магістра з державного управління. Після чого була переведена на посаду старшого викладача.

З 8 жовтня 2018 року розпочала свою педагогічну діяльність в Донецькому юридичному інституті МВС України.

Наукові досягнення:

В 2016 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 12.00.02. – конституційне право, муніципальне право на тему «Муніципальний конфлікт: конституційно–правові засади розуміння та визначення»

Загалом у науковому доробку більше 30 наукових праць.

 

Співробітники факультету № 2:

Фахівці факультету:

– майор поліції Крохмальний Валентин Михайлович

– капітан поліції Коноваленко Володимир Валерійович

–  майор поліції Зикова Діана Олександрівна

– старший лейтенант поліції Хозлу Іван Костянтинович

– старший лейтенант поліції Безуглов Сергій Олександрович

– старший лейтенант поліції Курнаєв Олег Євгенович

Методисти факультету

– Романенко Катерина Олександрівна

– Катрич Анастасія В’ячеславівна

До складу факультету включено 3 кафедри:

– кафедра гуманітарних дисциплін (завідувач кафедри к.іст.наук Сальнікова Наталія Валеріївна),

– кафедра юридичних дисциплін (завідувач кафедри д.юр.наук, професор Ніколенко Людмила Миколаївна),

– кафедра спеціальних дисциплін та професійної підготовки (завідувач кафедри к.псих.наук Гурський Віктор Євгенович).

 

Історія створення та розвиток факультету № 2

Донецького юридичного інституту МВС України

Трагічні події у м. Донецьку та Донецькій області весни та літа 2014 року змусили особовий склад інституту виїхати з м. Донецька. Завдяки наполегливій праці колективу інституту на чолі з ректором, професором Віктором Миколайовичем Бесчастним інститут отримав підтримку від органів державної влади та органів місцевого самоврядування. За ініціативою громади м. Маріуполь та особисто мера міста Вадима Бойченка 18 жовтня 2016 року відбулося підписання меморандуму між навчальними закладами Донеччини, Маріупольською міською радою та ГО «Фонд розвитку Маріуполя» про необхідність духовного, культурного, освітнього та наукового збагачення міста, особливе місце в якому відведено відновленню діяльності Донецького юридичного інституту МВС України в Донецькому регіоні як спеціалізованого вищого навчального закладу, який здійснює підготовку фахівців-юристів для всіх сфер суспільного життя.

З 20 березня 2017 року науково-педагогічним складом інституту було відновлено у м. Маріуполі надання освітніх послуг на курсах первинної професійної підготовки поліцейських, яких вперше було прийнято на службу в підрозділи кримінальної поліції ГУНП в Донецькій області.

Вагомим зрушенням у вирішенні питання якісного надання освітніх послуг здобувачам вищої освіти стало формування фонду навчальних приміщень у м. Маріуполі. Так, Маріупольська міська влада 16 травня 2017 року передала Донецькому юридичному інституту три будівлі, які розташовані за адресою: м. Маріуполь, проспект Будівельників 145, вул. Луніна, 89 та вул. Нахімова, 7 (загальна площа 16000 м2), призначення яких – стати навчальними корпусами для підготовки майбутніх офіцерів поліції та цивільних юристів.

Патріотично налаштований колектив Донецького юридичного інституту відновив свою діяльність на території Донецької області та перспективно розвивається у м. Маріуполі.

29 січня 2018 року наказом МВС України № 53 в Донецькому юридичному інституті МВС України створено окремий навчальний підрозділ – факультет №2.

 

Інформаційні данні:

Фейсбук: https://www.facebook.com/mariupol.dli

Інстаграм: https://www.instagram.com/mariupol.dli

Контактні телефони:

(066) 543-17-83

(097) 907-01-07

Поштова скринька: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.