Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини Збірна команда Донецького юридичного інституту з гирьового спорту – чемпіон ФСТ «Динамо» Дніпропетровської області

Всього: 1133586

06 вересня 2017 року, згідно плану-календаря проведення чемпіонатів ГО «Дніпропетровська обласна організація ФСТ «Динамо» України» за програмою комплексних змагань «Динаміада-2017» серед збірних команд об’єднаних колективів фізичної культури і спорту правоохоронних органів та рятувальних служб Дніпропетровської області, відбувся чемпіонат ФСТ «Динамо» з гирьового спорту.

Серед 15 команд силовиків взяла участь і збірна команда Донецького юридичного інституту з гирьового спорту. Змагання проходили за правилами Союзу гирьового спорту України у семи вагових категоріях з гирями вагою 32 кг у гирьовому двоборстві.

Після проходження обов’язкових процедур зважування, мандатної комісії та урочистого відкриття змагань розпочалася боротьба на гирьових помостах.

Розпочали виступ традиційно спортсмени в ваговій категорії до 63 кг, де дебютували два наших легковаговики курсанти 2-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України, рядові поліції Святослав Гончаров та Бєглар Рубаненко. У напруженій боротьбі Святослав Гончаров виборов бронзову нагороду, а Бєлар Рубаненко посів високе 4-е місце.

Далі, у ваговій категорії до 68 кг впевнену перемогу здобув один із лідерів нашої команди фахівець навчально-методичного відділу майстер спорту України міжнародного класу з гирьового спорту старший лейтенант поліції Станіслав Клименко.

У наступній ваговій категорії до 73 кг у напруженій боротьбі з сильними супротивниками чемпіоном став майстер спорту України з гирьового спорту заступник начальника відділу кадрового забезпечення майор поліції Леонід Гаража.

Наступним в боротьбу вступив майстер спорту України з гирьового спорту, молода надія інституту, курсант 104-го навчального взводу рядовий поліції Хоменко Владислав, який показавши блискучу техніку та волю до перемоги у ваговій категорії до 78 кг виборов друге місце та встановив особистий рекорд у вправі «ривок», поступившись лише члену збірної команди України, майстру спорту України міжнародного класу Віталію Білоусу з команди Національної гвардії України.

У ваговій категорії до 85 кг перемогу нашій команді приніс майстер спорту України з гирьового спорту, слухач денної форми навчання факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України старший лейтенант поліції Євген Душкевич.

Останнім на поміст вийшов курсант 202-го навчального взводу, рядовий поліції Андрій Желудченко у ваговій категорія до 95 кг, який встановив  в цей день особистий рекорд, в поштовху, ривку та сумі двоборства і посів дуже високе 6-е місце, принісши своїм виступом важливі бали до командного заліку.

У загальнокомандному заліку третє місце посіла команда Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, друге місце – команда Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області, і чемпіоном стала команда Донецького юридичного інституту МВС України.

- Всі наші спортсмени показали дуже добрі результати, як майстри так і початківці, що вперше дебютували на змаганнях. Досвід та впевнений виступ лідерів команди Станіслава Клименка, Євгена Душкевича, Владислава Хоменка стали для новачків чудовим прикладом, які боролися за кожен підйом та намагалися показати свій найкращий результат, що у підсумку і привело до першого місця у загальнокомандному заліку. Також ці змагання стали генеральною репетицією перед чемпіонатом ФСТ «Динамо» України з гирьового спорту серед вищих навчальних закладів МВС, що стартує 13 вересня 2017 року в м. Львові, - коментує виступ наших гирьовиків тренер збірної команди інституту майор поліції Леонід Гаража.

Збірна команда Донецького юридичного інституту з гирьового спорту, тренери та спортсмени щиро дякують ректорові інституту професору Бесчастному Віктору Миколайовичу за допомогу та підтримку гирьовиків під час підготовки та відрядження на змагання та обіцяють порадувати своїм гарним виступом вже на найближчих змаганнях у Львові.