21 лютого в Маріуполі відбувся ІІІ відкритий турнір Головного управління Національної поліції в Донецькій області з рукопашного бою імені бійця спецпідрозділу «Сокіл» Віталія Мандрика, який загинув при затриманні диверсійно-розвідувальної групи проросійських терористів 23 лютого 2015 року. Щороку правоохоронці Донеччини вшановують подвиг побратима, який віддав життя за порятунок 500-тисячного Маріуполя. За інформацією організаторів змагань подвиг Віталія Мандрика увічнений у обласних спортивних змаганнях, в яких він був неодноразовим чемпіоном – рукопашному бою.

На татамі спортивного комплексу «Азовець» вийшли 13 команд, а це 50 учасників зі всієї Донеччини, які є членами фізкультурно-спортивного товариства «Динамо». Вперше у цих змаганнях прийняла участь і команда ДЮІ до складу якої увійшли представники структурних підрозділів інституту з Кривого Рогу та Маріуполя. Окрім того у турніри прийняли участь працівники територіальних та підрозділів поліції особливого призначення, патрульної поліції, Національної гвардії, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби тощо. Головним суддею змагань став Олексій Юдін ‑ президент федерації рукопашного бою та змішаних єдиноборств м. Маріуполя, суддя міжнародної категорії з рукопашного бою, майстер спорту України. Як зазначив Олексій Юдін: «Рукопашний бій для працівників поліції ‑ обов’язковий вид спорту, як для чоловіків, так і для дівчат, адже вони затримують злочинців». Переможців визначали у 5 вагових категоріях – від 70 до 90+ кг.

Перемогу у змаганнях вибороли військовослужбовці в/ч 3035 Національної гвардії. Друге місце посіла команда прикордонників. Третє місце зайняли бійці роти особливого призначення поліції Донеччини. Команда ДЮІ зайняла четверте місце заявивши свої амбіції на наступні змагання. Слід зазначити, що в особистому заліку представники ДЮІ – Назарчук Юрій та Рубаненко Беглар вибороли треті місця. Нагороди спортсменам урочисто вручив начальник Головного управління Національної поліції в Донецькій області Микола Семенишин.

Отже, під час поєдинків спортсмени команди ДЮІ показали вольові якості і гідно трималися на татамі у двобоях з титулованими спортсменами – представниками різних підрозділів системи МВС України. Під час змагань познайомилися з кращими спортсменами правоохоронцями Донеччини. І тому команда готується до нових змагань з рукопашного бою. За даним посиланням: можна знайомитися з відео сюжетом про змагання.