Новини

Шановна пані Анно!

У цей радісний день прийміть теплі вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Колектив Донецького юридичного інституту щиро пишається Вами. Ваша доля тісно пов’язана з вишем-переселенцем уже протягом багатьох років. Ми вдячні Вам за те, що Ви лишилися нашим працівником і самовіддано продовжуєте працювати за для розвитку і процвітання рідного закладу вищої освіти.

З 10 липня 2019 року на факультеті № 2 Донецького юридичного інституту МВС України стартувала вступна кампанія. Це перша вступна кампанія факультету № 2 щодо набору на навчання.

Шановна пані Ліліє!

Прийміть наші найщиріші вітання в день Вашого Дня народження від колективу вишу-переселенця Донецького юридичного інституту МВС України!

Ваша праця на ниві медицини у Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції»  заслуговує на щиру сердечну подяку.

Відповідно до навчального плану з підготовки майбутніх офіцерів поліції передбачено по завершенню навчального року проходження курсантами практики. Курсанти 2-го курсу проходили навчальну практику у своїх комплектуючих підрозділах. Так у взаємодії з територіальними підрозділами поліції курсанти 206-го та 207-го навчальних взводів проходили навчальну практику у підрозділах поліції Донецької, Луганської та Чернівецької областях.

Благословен тот, кто нашел дело в жизни.

© Карлейль Томас

Кожна людина повинна відбутися в житті…

Щасливий той, хто знайшов себе і, ясна річ, відчув себе унікальним у цьому світі. Такі Люди завжди натхненні тим, що роблять, усвідомленням власної необхідності для колективу, частиною якого є, для суспільства взагалі.

Шановна пані Олександро!

Прийміть наші найщиріші вітання в день Вашого Дня народження від колективу вишу-переселенця Донецького юридичного інституту МВС України!

Психолог – це покликання на все життя. Це пошук істини, допомога людям побачити добро в собі, вміння надихати інших, не знаючи розчарувань. 

14 липня 2019 року на телеканалі ТРК «Рудана» вийшла передача «Постфактум» , в якій  доцент кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз факультету № 1, к.ю.н., доцент Андрій Данилевський розповів про критерій статетової зрілості, про вік відповідальності у кримінальному законодавстві, фахівець відділу комунікації та міжнародних зв’язків Римма Юрченко – щодо наслідків психологічної травми дітей, які стали жертвами насильства у сім`ї.

Шановна пані Олено!

Прийміть найтепліші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Колектив інституту глибоко вдячний Вам за ті роки, які Ви присвятили роботі у нашому виші, та цінує Ваш внесок у медико-санітарну частину нашого закладу вищої освіти.

Шановний пане Владиславе!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Колектив Донецького юридичного інституту гордиться Вами як випускником, який отримавши багаторічний досвід викладацької діяльності, наразі продовжує працювати на благо рідної Alma Mater у Маріупольському центрі первинної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України.

Шановний пане Олександре!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

В цей святковий день нехай все неможливе здійсниться, а задумане стане ближче до реальності. За час роботи у Донецькому юридичному інституті МВС України Ви зарекомендували себе як старанний, енергійний та ініціативний співробітник.

Real time web analytics, Heat map tracking