Новини

13.11.2019 року доцентами кафедри господарсько -  правових дисциплін  Хайловою Тетяною Володимирівною (куратор групи  309, заступник старости Дедул Поліна Юріївна) та Гузенко Оленою Павлівною (куратор групи 208, староста Бездуган Вікторія Віталіївна ) під керівництвом завідувача кафедри, кандидата юридичних наук, доцента Кадали Віталія Віталійовича (куратор групи  405, староста Басненко Павло Володимирович) було проведено співбесіди з студентською спільнотою на тему «Запобігання травматизму на залізничному і громадському транспорті». Зустріч з студентами мала на меті інформованість з питань запобігання травматизму на транспорті з визначенням реальної ситуації в даному середовищі та в рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху.

Шановно пані Дар’я!

Колектив Донецького юридичного інституту МВС України сердечно вітає Вас з Днем народження!

Ви молода та високодосвідчена людина, маєте дві вищі освіти, за Вашими плечима багатий науково-педагогічній  та практичній   досвід. У Вашій особі жіноча краса та ніжність поєднані з високими професійними якостями, наполегливістю, відповідальністю. Ви поєднуєте у собі багато якостей притаманних успішній сучасній молоді: амбітність та надзвичайна інтелігентність.  Ваші наукові та навчально-методичні праці з судової експертизи, криміналістики є актуальними  та ґрунтовними, невід’ємними у сучасній юридичній освіті.

12 листопада 2019 року, за вже розпочатою традицією, на факультеті № 2 Донецького юридичного інституту МВС України відбувся профорієнтаційний захід ,який відвідали школяри 10-11 классів з СМТ Великоновосілка Великоновосілковського району Донецької області. Захід проводився в будівлі Академії поліції Донецького юридичного інституту МВС України, що знаходиться у м. Маріуполі.

15 листопада 2019 року курсанти 3-го курсу факультету № 2 Донецького юридичного інституту завітали до Центральної міської бібліотеки імені В.Г. Короленка. Курсанти були ознайомлені з великим книжковим фондом - понад 160 тисяч книжок, в тому числі правнича література.

У межах Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020, проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН №64/255 від 10.05.2010, за ініціативи Міністерства охорони здоров’я України та за участі Міністерства внутрішніх справ, Міністерства інфраструктури, Міністерства освіти і науки, інших міністерств та відомств, наукового середовища, Всесвітнього банку, Всесвітньої організації охорони здоров'я, міжнародних та вітчизняних організацій, з 11 по 17 листопада 2019 року в Україні проводиться Тиждень безпеки дорожнього руху. В рамках проведення заходів з безпеки дорожнього руху 15 листопада 2019 року в Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» інституту відбувся круглий стіл «Транспортна безпека Донбасу в умовах проведення операції об’єднаних сил».

08 листопада 2019 року в стрілецькому тирі Дніпропетровської обласної організації ФСТ «Динамо» України, відбувся чемпіонат з практичної стрільби серед представників правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб Дніпропетровської області.

15 листопада в Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту відбувся науково-практичний семінар «Транспортна безпека Донбасу

в умовах проведення операції об’єднаних сил».

14 листопада 2019 року слухачі Маріупольського центру первинної професійної підготовки поліцейських «Академія поліції» ДЮІ МВС України прийняли участь у XVI міжнародному мандрівному фестивалі документального кіно  docudays.ua, присвяченому захисту прав людини, який проходить за підтримки Посольства Швеції в Україні.

Професорсько-викладацький склад  Донецького юридичний інститут МВС Україні  традиційно активно взаємодіяв із шкільними закладами, беручи участь у роботі із талановитою молоддю.  Основними напрямками такої роботи є наукове консультування учнів – членів Малої академії наук, участь в організації та проведенні учнівських олімпіад із правознавства та історії, регіональних та всеукраїнських учнівських наукових конференцій. Тож не дивно, що і на теренах Криворіжжя ДЮІ МВС України активно залучився до цієї роботи, здобувши гарну репутацію серед вчителів та  школярів.  

Напевне найвеселіші часи в житті людини – це студентські роки. Студенти Донецького юридичного інституту МВС України завжди були найбільш волелюбною, незалежною та свободомислячою частиною суспільства, і ідея власного свята завжди будоражила їхні молоді душі. От і сьогодні студентство на порозі ювілейної дати Міжнародного дня студента.

Real time web analytics, Heat map tracking