Новини

17 травня 2019 року на базі Донецького юридичного інституту МВС України пройшла ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Національна поліція України: сучасний стан та перспективи розвитку», організована за підтримки керівництва інституту кафедрою адміністративно-правових дисциплін факультету №1.

Особливістю проведення цьогорічної конференції стало її приурочення до Дня науки України. Саме тому відкриття конференції розпочалося з привітання науковців інституту. Від імені ректора інституту Віктора Миколайовича Бесчастного, вченої ради інституту та себе особисто всіх присутніх привітав завідувач кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права доктор юридичних наук, доцент Куракін Олександр Миколайович.

З 1997 року у третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки – День науки, встановлений Указом Президента від 14.02.1997 № 145/97, а з 2003 року в третю суботу травня в Україні ще почали відзначати День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року. Без наукового працівника, без педагога держава не має майбутнього. Їх наполеглива праця примножує здобутки в науці, вихованні громадян нашої країни. Адже ці люди – це справжні сіячі й садівники на ниві суспільного буття, які творять нове, вирощують зерна мудрості, добра, людяності. А у День Європи мешканці України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.

Шановний Миколо Володимировичу!

Прийміть найсердечніші вітання з нагоди Вашого 35-річного Ювілею від Дня народження!

Висловлюємо щире захоплення Вами, як справжнім професіоналом своєї справи та багатогранною особистістю.

Ви як сумлінний, дисциплінований, високопрофесійний працівник та педагог проявляєте неабиякий професіоналізм у викладацькій діяльності.

Завдяки Вам і Вашій команді «Дангіон»  музей Кривого Рогу поповнюється знахідками, скарбами, артефактами із підземель.

19 травня 2016 року в місті Кривий Ріг почала свою діяльність Нова  патрульна поліція Департаменту патрульної поліції,це був новостворений підрозділ, основним завданням якого є забезпечення публічної безпеки та порядку.

19 травня 2019 року ми разом згадуємо той день, коли більшість інспекторів промивили слова присяги, стоячи на велелюдній площі у середмісті Кривого Рогу. Три роки тому Ви заприсяглись охороняти спокій невтомних криворіжців. Щохвилини Ви патрульні готові прийти на допомогу тим, хто її потребує. Ваша робота важка та відповідальна, вона не знає вихідних і свят. Часто Вам доводиться ризикувати власним життям заради життя інших.

Шановний Олександре Івановичу!

Дозвольте від усього колективу Донецького юридичного інституту привітати Вас з Днем народження!

Ваша кропітка робота ‒ це реальний і значний внесок у процес підготовки майбутнього правоохоронців. Ви користуєтеся заслуженим авторитетом в нашому колективі як відповідальний, компетентний, досвідчений педагог. Наполегливість, висока самовіддача і постійний пошук ефективних шляхів вирішення поставлених завдань допомагають Вам у Вашій діяльності.

З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи. День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. Це день, коли всі європейці вшановують загальні цінності: Волю Слова, Демократію, Незалежність, Рівність.

Основна ідея – кожний мешканець континенту, незалежно від своєї національної належності і громадянства, має відчути себе вільним у «Європейському домі».

Відзначення Дня Європи в нашій державі – це підтвердження єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а і за духом, історією, спільними цінностями, адже український народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації.

Головною метою відзначення в Україні Дня Європи є:

- формування позитивної громадської думки щодо євроінтеграційного курсу України;

- ознайомлення якомога ширшого кола громадськості з європейськими цінностями та традиціями;

- популяризація загального європейського культурного надбання серед громадськості, зокрема, молоді;

- залучення населення регіонів України до діяльності, пов’язаної з інтеграцією країни до ЄС.

З нагоди Дня Європи у Кривому Розі на майданчику біля міськвиконкому пройшов один із етапів кубку України зі стронгмену (спортивні змагання з силової атлетики). До нашого міста завітав український силач, володар титулів «Найсильніша людина України та світу»,  Заслужений майстер спорту України Василь Вірастюк та Президент Федерації стронгмену, чемпіон світу зі стронгмену 2012 року, рекордсмен України та світу Сергій Конюшок. В змаганнях взяли  участь найсильніші спортсмени зі всієї України, криворізьку команду богатирів очолив Роман Сіроманов. До свята також приєднались співробітники, курсанти і студенти Донецького юридичного інституту МВС України.

Гостей парку зустріли учасники вуличного шоу «Театр ходулістів», які є одним із найпопулярніших серед подібних шоу-груп України.
Також у рамках #EUROFEST2019 на головній сцені фестивалю виступили  - гурт «Антитіла» на чолі з лідером гурту Тарасом Тополею, Alyosha, молодіжні та драйвові хлопці з гурту «Каблуками по брусчастке», які були учасниками 8 сезону музичного шоу «Х-фактор».

Під час заходу мешканці та гості міста  поринули в культуру та традиції 7 Європейських країн, яскраві локації яких готує кожний із районів Кривого Рогу.

Цього року, вже за традицією, на святі використовувалася власна валюта «єврики», яку можна було заробити виконавши певні завдання та обміняти їх на лотерейний квиток, за допомогою яких наприкінці свята було розіграно туристичні путівки.

Шановна Світлано Олександрівно!

Прийміть наші щирі та сердечні вітання с Днем народження!

Методист – це професіонал, це педагог з великої літери і людина, що має велике серце, яка щоденно вирішує актуальні питання науково-методичного, інформаційного супроводу управлінської діяльності, організації навчально-виховного процесу навчального закладу.

18 травня на центральній Театральні площі м. Маріуполя Донецький юридичний інститут вперше проводить масштабний профорієнтаційний захід «День кар’єри». Саме сьогодні в Україні відзначається День науки та День Європи. У День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. І тому особовий склад факультету № 2 та Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» інституту за сприяння Маріупольської міської ради та Головного управління Національної поліції в Донецькій області організували масштабний профорієнтаційний захід.

Шановний Анатолію Петровичу!

Вітаємо Вас від щирого серця з Днем народження!

У цей святковий день висловлюємо щире захоплення Вами, як справжнім професіоналом своєї справи та багатогранною особистістю.

Ви успішно передаєте свій досвід майбутнім поліцейським, викладаючи на високому рівні спеціальні дисципліни, керуючись у своїй роботі загальнолюдськими моральними рисами і якостями та глибокими теоретичними знаннями.

Відзначення Дня Європи в нашій державі – це підтвердження єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а і за духом, історією, спільними цінностями, адже український народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації.

Real time web analytics, Heat map tracking