Новини

Шановний пане Василю!

Прийміть найщиріші вітання в день Вашого Дня народження від колективу Донецького юридичного інституту МВС України!

Авторитетний науковець, автор більш 200 наукових публікацій, людина з сильним плечем і добрим серцем. Ваш професіоналізм та наполеглива праця зробили вагомий внесок у розвиток юридичної освіти і психологічної науки. Завдяки Вашій участі у якості тренера-викладача з професіональної освіти різних категорій поліцейських відбувалось реформування Національної поліції України. Ваш трудовий шлях справжнім  прикладом  для наслідування, а відданість роботі в поєднані з життєвою мудрістю та особистими якостями забезпечили повагу колег та студентів.

Шановний пане Вікторе!

Весь дружній колектив ДЮІ МВС України, студенти, курсанти, науково-викладацький та адміністративно-командний склад, Асоціація випускників ДЮІ МВС України щиро вітають Вас з призначенням на посаду Керівника Секретаріату Конституційного Суду України!

Шановний пане Олександре!

Прийміть вітання від колективу Донецького юридичного інституту з Днем народження!

Цілеспрямованість, відданість справі, компетентність і почуття обов’язку – це ті риси Вашого характеру, які є запорукою щирої поваги колег та друзів.  Ваш досвід відповідального правозахисника – це найкращий помічник на впевненому шляху вперед до нових звершень.

Шановний пане Олеже!

Колектив Донецького юридичного інституту МВС України щиро вітає Вас із Днем народження!

Ви молодий професіонал, сумлінний і відповідальний фахівець, якому доля доручила боронити спокій та безпеку громадян України. У Вас відповідальна посада, яка відкриває багато перспектив подальшого професійного росту, розширення кола спілкування і, безумовно, власного самовдосконалення. Хочеться побажати Вам, щоб кожна хвилина буття була корисною, повчальною та приємною для Вас. Нехай у Вашій повсякденній роботі буде більше творчості та наснаги.

Шановний пане Олександре!

Колектив Донецького юридичного інституту сердечно вітає Вас з Днем народження!

Завдяки Вашій відповідальній діяльності на високому рівні забезпечується міжнародне співробітництво Адміністрації Державної прикордонної служби з прикордонними, правоохоронними, імміграційними органами іноземних держав, міжнародними організаціями та інституціями ЄС. Ви здійснюєте відповідальний контроль за організацію правової роботи, за неухильним додержанням законів, запобігаєте невиконанню вимог законодавства України, ведете широку освітню діяльність.

Шановний пане Романе!

Приміть  найщиріші вітання від колективу Донецького юридичного інституту МВС України з Днем народження!

Повсякденна діяльність на відповідальній посаді в лавах Національної поліції України вимагає від Вас повної відданості справі, наполегливості, подолання труднощів, високого професіоналізму. Ви завжди із честю і гідністю справжнього офіцера вирішуєте будь-які сурові виклики. За багато років служіння Батьківщині Ви заслужили глибоку пошану колег та оточуючих, даруючи їм не тільки свої знання та досвід, а й мудрість, щирість, добрі настанови. Ви працюєте за покликом душі і серця, тож нехай Ваш особистий приклад надихає інших на відданий та відповідальний труд.

Кафедра бойової та спеціальної фізичної підготовки Донецького юридичного інституту МВС України проводить постійну роботу не тільки в напрямку підготовки якісних та професійних кадрів для підрозділів Національної поліції України але й прикладає багато зусиль для популяризації здорового способу життя серед населення Криворіжжя, залучення молоді до занять фізичною культурою та розвитку спорту вищих досягнень. Викладачі кафедри напружено працюють з курсантами та студентами інституту під час проведення секційної роботи в спортивних секціях, самі приймають участь у всеукраїнських і міжнародних змаганнях та успішно готують до них своїх вихованців.

Шановний пане Андрію!

Прийміть найщиріші вітання в день Вашого Дня народження від колективу Донецького юридичного інституту МВС України!

Ви обрали нелегку, але таку почесну професію – стали на шлях служіння українському народові. Відданість службі в лавах Національній поліції України – є покликанням сміливих, чесних і відданих своїй справі людей. Ваші особисті якості, як наполегливість, відповідальність, принциповість, справедливість, чемність, надзвичайна працелюбність сприяють вдосконаленню організації роботи сучасної правоохоронної системи. Довіра до Вас з боку підлеглих, авторитет, яким Ви користуєтесь серед колег, дотримання слову викликають нашу глибоку повагу та щире захоплення.  

15 січня 2020 року вийшов друком черговий випуск збірника наукових праць «Правовий часопис Донбасу» – № 4 (69) 2019.

У випуску представлено 25 статей, що порушують актуальні питання адміністративного, кримінального, трудового й господарського права та висвітлюють нагальні проблеми боротьби з правопорушеннями. Серед 28-и авторів, котрі поділилися власними науковими напрацюваннями, 3 доктори наук, 10 кандидатів наук, 5 аспірантів, 5 здобувачів, 1 ад’юнкт.

Наукова рада Донецького юридичного інституту МВС України є органом, який створений на громадських засадах за ініціативи ректора інституту і діє у навчальному закладі з 2008 року. У зв’язку зі змінами, що відбулись у організаційно-штатній структурі, переміщенням навчального закладу до  м. Кривий Ріг, відповідно до наказу ректора, у жовтні 2015 року було сформовано оновлений склад Наукової ради Донецького юридичного інституту МВС України, перше засідання якої відбулося 11 листопада 2015 року.

Real time web analytics, Heat map tracking