Новини

21 березня другокурсники Донецького юридичного інституту МВС України з наказу начальника ІІ-го курсу факультету № І капітана поліції Владова Дмитра Володимировича провели профорієнтаційні роботи в різних частинах міста Кривого Рогу.

Найдорожчий скарб людини – це її власне здоров’я та життя. Незнання або невміння дотримуватися певних правил поведінки на дорогах, необережність дуже часто призводять до втрати не тільки здоров’я, а й навіть особистого життя. Таке трапляється з різних причин, але, особливо тоді, коли людина потрапляє на вулицю і не дотримується правил.

Сьогодні, 22 березня 2019 року, у залі засідань Донецького юридичного інституту МВС України (Головний корпус, вул. Степана Тільги, 21) проходить засідання регіонального круглого столу молодих вчених «Гуманітарні студії в сучасному світі», присвячене проблемам і перспективам розвитку сучасного гуманітарного знання.

В суботу 16.03.2019 року у м.Кривий Ріг, на базі спортивно-стрілецького тиру «Тайга» відбувся  турнір зі стрільби з міні карабіну. Близько трьох десятків учасників зі всього міста Кривого Рогу змагалися у дисциплінах за правилами IPSC (міжнародної конфедерації практичної стрільби).

Шановний Сергію Миколайовичу!

Прийміть наші найщиріші вітання в день Вашого Дня народження від колективу вишу-переселенця Донецького юридичного інституту МВС України!

Вам притаманні якості наполегливого та справедливого керівника слідчого управління, людини, яка уважно та чуйно ставиться до підлеглих, а Ваша кропітка та наполеглива праця, висока організованість і відповідальність стали запорукою заслуженого авторитету серед колег.

Весняні дні теплом нас зустрічають

І прибирання заклади розпочинають,

Придомових прилеглих територій,

Щоб сяяло довкілля чистотою.

19 березня 2019 року у межах профорієнтаційної роботи, згідно графіку профорієнтаційних заходів, викладачем кафедри цивільно-правових дисциплін Склемою Т.Ю. було проведено зустрічі зі школярами Зеленодольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Зеленодольської міської ради Апостолівського району Дніпропетровської області та Зеленодольського професійного ліцею.

Сьогодні курсанти разом з керівниками факультету, бібліотекарем факультету №1 вітали всіх з міжнародним днем щастя. З цієї нагоди першокурсники дарували перехожим біля факультету листівки-щасливки з побажаннями щастя виготовлені власноруч.

На запитання, чого бракує до повного щастя, перехожі найчастіше відповідали: миру і весни.

Відповідно до діючих статутних норм у Маріуполі введено у практику проведення загального шикування особового складу факультету № 2 та Маріупольського ЦППП «Академія поліції» інституту. Саме тому, 20 березня, за участю ректора інституту, професора Віктора Миколайовича Бесчастного, першого проректора інституту капітана поліції Єгора Сергійовича Назимка, проректора інституту капітана поліції Дениса Ігоровича Нестерова та начальника відділу організації служби інституту майора поліції Руслана Володимировича Врадія, перед початком навчальних занять відбулося загальне шикування. Атестовані працівники факультету № 2 та Академії поліції вишикувалися поряд з навчальними взводами курсантів та слухачів.

Шановний Анатолію Анатолійовичу!

Прийміть найтепліші вітання з нагоди Вашого Ювілею від колективу вишу-переселенця Донецького юридичного інституту МВС України!

Безумовно Ваш яскравий життєвий і трудовий шлях визиває повагу й захоплення, та є гідним для наслідування. Вірність обраній справі, набутий досвід, високий професіоналізм, почуття відповідальності стали запорукою Ваших значних успіхів служби в ОВС.

Real time web analytics, Heat map tracking