previous arrow
next arrow
Slider

Афіша

previous arrow
next arrow
Slider

Афіша

Афіша

Останні новини

Вітаємо Анну Політову доцента кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз факультету №1, кандидата юридичних наук, підполковника поліції з Днем Народження!
Опубліковано: 16 липня 2019 Переглядів: 57
Шановна пані Анно! У цей радісний день прийміть теплі вітання з нагоди Вашого Дня народження! Колектив Донецького юридичного інституту щиро пишається Вами. Ваша доля тісно пов’язана з вишем-переселенцем уже протягом багатьох років. Ми вдячні Вам за те, що Ви лишилися нашим працівником і самовіддано продовжуєте працювати за для розвитку і процвітання рідного закладу вищої освіти.
Вітаємо Лілію Галькевич медичну сестру медико-санітарної частини Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» з Днем народження!
Опубліковано: 16 липня 2019 Переглядів: 46
Шановна пані Ліліє! Прийміть наші найщиріші вітання в день Вашого Дня народження від колективу вишу-переселенця Донецького юридичного інституту МВС України! Ваша праця на ниві медицини у Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції»  заслуговує на щиру сердечну подяку.
День українського бухгалтера
Опубліковано: 16 липня 2019 Переглядів: 21
Благословен тот, кто нашел дело в жизни. © Карлейль Томас Кожна людина повинна відбутися в житті… Щасливий той, хто знайшов себе і, ясна річ, відчув себе унікальним у цьому світі. Такі Люди завжди натхненні тим, що роблять, усвідомленням власної необхідності для колективу, частиною якого є, для суспільства взагалі.
Насильство над дітьми: працівники Донецького юридичного інституту приймають активну участь у превентивних заходах щодо насилля над дітьми
Опубліковано: 16 липня 2019 Переглядів: 25
14 липня 2019 року на телеканалі ТРК «Рудана» вийшла передача «Постфактум» , в якій  доцент кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз факультету № 1, к.ю.н., доцент Андрій Данилевський розповів про критерій статетової зрілості, про вік відповідальності у кримінальному законодавстві, фахівець відділу комунікації та міжнародних зв’язків Римма Юрченко – щодо наслідків психологічної травми дітей, які стали жертвами насильства у сім`ї.
Вітаємо Владислава Кривенко викладача циклу загально-правових дисциплін Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України з Днем народження!
Опубліковано: 15 липня 2019 Переглядів: 24
Шановний пане Владиславе! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження! Колектив Донецького юридичного інституту гордиться Вами як випускником, який отримавши багаторічний досвід викладацької діяльності, наразі продовжує працювати на благо рідної Alma Mater у Маріупольському центрі первинної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України.
Приймальна комісія факультету № 2 активно співпрацює з абітурієнтами інституту
Опубліковано: 15 липня 2019 Переглядів: 226
З 10 липня 2019 року на факультеті № 2 Донецького юридичного інституту МВС України стартувала вступна кампанія. Це перша вступна кампанія факультету № 2 щодо набору на навчання.
Курсанти факультету № 2 звітують про результати навчальної практики
Опубліковано: 14 липня 2019 Переглядів: 94
Відповідно до навчального плану з підготовки майбутніх офіцерів поліції передбачено по завершенню навчального року проходження курсантами практики. Курсанти 2-го курсу проходили навчальну практику у своїх комплектуючих підрозділах. Так у взаємодії з територіальними підрозділами поліції курсанти 206-го та 207-го навчальних взводів проходили навчальну практику у підрозділах поліції Донецької, Луганської та Чернівецької областях.

Будь ласка, введіть адресу електронної пошти, на яку Ви створювали свій обліковий запис. Ваш логін буде надісланий на цю електронну адресу.

Корисні посилання

previous arrow
next arrow
Slider
Real time web analytics, Heat map tracking