previous arrow
next arrow
Slider

Афіша

previous arrow
next arrow
Slider

Афіша

Афіша

Останні новини

Вітаємо Галину Уткіну доцента кафедри спеціальної техніки та інформаційних технологій, кандидата економічних наук з 55-річним Ювілеєм від Дня народження!
Опубліковано: 16 вересня 2019 Переглядів: 26
Шановна пані Галино! Дозвольте від усього серця привітати Вас з 55-річним Ювілеєм від Дня народження! Ви – людина, яка вміло поєднує у своїй професійній діяльності талант, волю та силу. Безперечно, доля щедра до Вас, вона подарувала Вам – високий інтелект, красу, наполегливість, рідкісний талант підтримувати та вести за собою інших.
Вітаємо Олександра Анохіна начальника ГУНП в Миколаївській області, полковника поліції з Днем народження!
Опубліковано: 16 вересня 2019 Переглядів: 60
Шановний пане Олександре! У цей святковий для Вас день прийміть найтепліші привітання з нагоди Вашого Дня народження! Ваша невичерпна енергія, працелюбність, мудрість та вольовитість у поєднанні з відкритістю та людяністю насправді вражають. Без сумніву властиві Вам високе почуття відповідальності, вмілі організаторські здібності, наполегливість у досягненні поставлених цілей, почуття обов'язку, честі і справедливості – це якості, які зумовили Ваш твердий авторитет  як справжнього фахівця своєї справи.
Вітаємо Катерину Геращенко старшого інспектора відділення організації служби МЦППП«Академії поліції» (м. Маріуполь) з Днем народження!
Опубліковано: 16 вересня 2019 Переглядів: 30
Шановна пані Катерино! У цей радісний  для Вас день прийміть найтепліші привітання з нагоди Вашого Дня народження! Найвищий професіоналізм, талант, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей дали змогу Вам досягти значних успіхів у Вашій діяльності.
Підписання договору про взаємодію Донецького юридичного інституту МВС України та Головного управління Національної поліції в Донецькій області
Опубліковано: 16 вересня 2019 Переглядів: 144
Підчас урочистого заходу, присвяченого врученню першокурсникам погонів курсанта та студентських квитків студентам на факультеті № 2 Донецького юридичного інституту МВС України, що відбувся на театральній площі в м. Маріуполі 13.09.2019, між Донецьким юридичним інститутом МВС України, в особі ректора інституту Віктора Бесчастного та Головним управлінням Національної поліції в Донецькій області, в особі начальника Миколи Семенишина, приймаючи до уваги події, що відбуваються в Україні за останні роки, усвідомлюючи необхідність постійного забезпечення публічної безпеки у Донецькій області, надаючи важливе значення розвитку взаємодії в галузі якісної підготовки кадрів для Національної поліції України, з метою вдосконалення навчально-методичного забезпечення, підвищення якості підготовки працівників поліції уклали договір про співпрацю. Сутність договору - спільна діяльність у сфері забезпечення публічної безпеки та порядку на території Донецької області та проходження стажування особовим складом, а також проведення занять з курсантами, слухачами та ад’юнктами Донецького юридичного інституту МВС України у територіальних підрозділах ГУНП в Донецькій області. Напрямками взаємодії визначено:
Курсанти факультету № 2 в рамках діяльності «Університету культури» взяли участь у відкритті V Всеукраїнського фестивалю  «Українська пісня єднає нас»
Опубліковано: 16 вересня 2019 Переглядів: 104
13 вересня в Маріуполі відкрився V Всеукраїнський фестиваль «Українська пісня єднає нас». У цей день біля пам’ятника Тарасу Шевченко зібралися хорові, вокальні і фольклорні колективи з різних областей України. Музичне супроводження відкриття фестивалю забезпечував оркестр поліції Донеччини. Донецький юридичний інститут представляли курсанти факультету № 2 на чолі з заступником декана факультету Сергієм Пекарським.
Відвідування Апостольського центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Надія» курсантами, факультету №1 Донецького юридичного інституту МВС України.
Опубліковано: 16 вересня 2019 Переглядів: 111
14 вересня 2019 року за активною участю проректора Донецького юридичного інституту МВС України, кандидата юридичних наук, полковника поліції Панченка Миколая Анатолійовича та провідного фахівця факультету №1 , капітана поліції Миронова Олександра Олександровича, курсанти факультету №1 та «Спілка 41» (Добровільне благодійне об’єднання курсантів ДЮІ МВС України) відвідали Апостольський центр соціально - психологічної реабілітації дітей  «Надія».
Командна толока Донецького юридичного інституту
Опубліковано: 15 вересня 2019 Переглядів: 137
Проведення толоки, 14 вересня передбачає залучення великої кількості командної сили. Так, суботнього ранку науково-педагогічний склад, особовий склад та курсанти Донецького юридичного інституту взяли участь у толоці, з благоустрою та наведення належного стану території навчально-виховного комплексу факультету 1 підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України і головного корпус за адресою Степана Тільги 21. Метою проведення такого заходу – формування екологічної культури, дбайливого ставлення до довкілля.

Будь ласка, введіть адресу електронної пошти для вашого облікового запису. Код верифікації буде надісланий на цю адресу. Після того як Ви отримаєте код верифікації, Ви зможете вибрати новий пароль для Вашого облікового запису.

Корисні посилання

previous arrow
next arrow
Slider
Real time web analytics, Heat map tracking