previous arrow
next arrow
Slider

Афіша

previous arrow
next arrow
Slider

Афіша

Афіша

Останні новини

Вітаємо Василя Лефтерова, завідувача кафедри соціології та психології національного університету «Одеська юридична академія», доктора психологічних наук, професора з Днем народження!
Опубліковано: 17 січня 2020 Переглядів: 15
Шановний пане Василю! Прийміть найщиріші вітання в день Вашого Дня народження від колективу Донецького юридичного інституту МВС України! Авторитетний науковець, автор більш 200 наукових публікацій, людина з сильним плечем і добрим серцем. Ваш професіоналізм та наполеглива праця зробили вагомий внесок у розвиток юридичної освіти і психологічної науки. Завдяки Вашій участі у якості тренера-викладача з професіональної освіти різних категорій поліцейських відбувалось реформування Національної поліції України. Ваш трудовий шлях справжнім  прикладом  для наслідування, а відданість роботі в поєднані з життєвою мудрістю та особистими якостями забезпечили повагу колег та студентів.
Вітаємо Олександра Потапенка підполковника поліції з Днем народження!
Опубліковано: 17 січня 2020 Переглядів: 18
Шановний пане Олександре! Прийміть вітання від колективу Донецького юридичного інституту з Днем народження! Цілеспрямованість, відданість справі, компетентність і почуття обов’язку – це ті риси Вашого характеру, які є запорукою щирої поваги колег та друзів.  Ваш досвід відповідального правозахисника – це найкращий помічник на впевненому шляху вперед до нових звершень.
Вітаємо Олександра Панченка Директора Міжнародно-правового департаменту, начальника управління міжнародного співробітництва та євроінтеграції Адміністрації Державної прикордонної служби України, полковника з Днем народження!
Опубліковано: 17 січня 2020 Переглядів: 13
Шановний пане Олександре! Колектив Донецького юридичного інституту сердечно вітає Вас з Днем народження! Завдяки Вашій відповідальній діяльності на високому рівні забезпечується міжнародне співробітництво Адміністрації Державної прикордонної служби з прикордонними, правоохоронними, імміграційними органами іноземних держав, міжнародними організаціями та інституціями ЄС. Ви здійснюєте відповідальний контроль за організацію правової роботи, за неухильним додержанням законів, запобігаєте невиконанню вимог законодавства України, ведете широку освітню діяльність.
Викладача кафедри бойової та спеціальної фізичної підготовки Олексія Валівахіна нагороджено грамотою виконкому Криворізької міської Ради за високі спортивні досягнення
Опубліковано: 17 січня 2020 Переглядів: 57
Кафедра бойової та спеціальної фізичної підготовки Донецького юридичного інституту МВС України проводить постійну роботу не тільки в напрямку підготовки якісних та професійних кадрів для підрозділів Національної поліції України але й прикладає багато зусиль для популяризації здорового способу життя серед населення Криворіжжя, залучення молоді до занять фізичною культурою та розвитку спорту вищих досягнень. Викладачі кафедри напружено працюють з курсантами та студентами інституту під час проведення секційної роботи в спортивних секціях, самі приймають участь у всеукраїнських і міжнародних змаганнях та успішно готують до них своїх вихованців.
Вийшов друком черговий номер – № 4 (69) 2019 –  збірника наукових праць «Правовий часопис Донбасу»
Опубліковано: 17 січня 2020 Переглядів: 58
15 січня 2020 року вийшов друком черговий випуск збірника наукових праць «Правовий часопис Донбасу» – № 4 (69) 2019. У випуску представлено 25 статей, що порушують актуальні питання адміністративного, кримінального, трудового й господарського права та висвітлюють нагальні проблеми боротьби з правопорушеннями. Серед 28-и авторів, котрі поділилися власними науковими напрацюваннями, 3 доктори наук, 10 кандидатів наук, 5 аспірантів, 5 здобувачів, 1 ад’юнкт.
Вітаємо Віктора Бесчастного ректора Донецького юридичного інституту, доктора юридичних наук, професора, Заслуженого юриста України з призначенням на посаду Керівника Секретаріату Конституційного Суду України!
Опубліковано: 16 січня 2020 Переглядів: 320
Шановний пане Вікторе! Весь дружній колектив ДЮІ МВС України, студенти, курсанти, науково-викладацький та адміністративно-командний склад, Асоціація випускників ДЮІ МВС України щиро вітають Вас з призначенням на посаду Керівника Секретаріату Конституційного Суду України!

Будь ласка, введіть адресу електронної пошти для вашого облікового запису. Код верифікації буде надісланий на цю адресу. Після того як Ви отримаєте код верифікації, Ви зможете вибрати новий пароль для Вашого облікового запису.

Корисні посилання

previous arrow
next arrow
Slider
Real time web analytics, Heat map tracking