previous arrow
next arrow
Slider

Афіша

previous arrow
next arrow
Slider

Афіша

Афіша

Останні новини

Кураторство  як засіб інформованості студентської спільноти на тему: «Запобігання травматизму на залізничному і громадському транспорті»
Опубліковано: 18 листопада 2019 Переглядів: 7
13.11.2019 року доцентами кафедри господарсько -  правових дисциплін  Хайловою Тетяною Володимирівною (куратор групи  309, заступник старости Дедул Поліна Юріївна) та Гузенко Оленою Павлівною (куратор групи 208, староста Бездуган Вікторія Віталіївна ) під керівництвом завідувача кафедри, кандидата юридичних наук, доцента Кадали Віталія Віталійовича (куратор групи  405, староста Басненко Павло Володимирович) було проведено співбесіди з студентською спільнотою на тему «Запобігання травматизму на залізничному і громадському транспорті». Зустріч з студентами мала на меті інформованість з питань запобігання травматизму на транспорті з визначенням реальної ситуації в даному середовищі та в рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху.
Школяри СМТ Великоновосілка завітали на екскурсію до факультету № 2 Донецького юридичного інституту МВС України
Опубліковано: 18 листопада 2019 Переглядів: 16
12 листопада 2019 року, за вже розпочатою традицією, на факультеті № 2 Донецького юридичного інституту МВС України відбувся профорієнтаційний захід ,який відвідали школяри 10-11 классів з СМТ Великоновосілка Великоновосілковського району Донецької області. Захід проводився в будівлі Академії поліції Донецького юридичного інституту МВС України, що знаходиться у м. Маріуполі.
На факультеті № 2 підведено підсумки конкурсу малюнків  «Мій кращий друг – безпечний рух»
Опубліковано: 18 листопада 2019 Переглядів: 10
У межах Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020, проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН №64/255 від 10.05.2010, за ініціативи Міністерства охорони здоров’я України та за участі Міністерства внутрішніх справ, Міністерства інфраструктури, Міністерства освіти і науки, інших міністерств та відомств, наукового середовища, Всесвітнього банку, Всесвітньої організації охорони здоров'я, міжнародних та вітчизняних організацій, з 11 по 17 листопада 2019 року в Україні проводиться Тиждень безпеки дорожнього руху. В рамках проведення заходів з безпеки дорожнього руху 15 листопада 2019 року в Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» інституту відбувся круглий стіл «Транспортна безпека Донбасу в умовах проведення операції об’єднаних сил».
В «Академії поліції» пройшов круглий стіл  «Транспортна безпека Донбасу в умовах проведення операції об’єднаних сил»
Опубліковано: 18 листопада 2019 Переглядів: 18
15 листопада в Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту відбувся науково-практичний семінар «Транспортна безпека Донбасу в умовах проведення операції об’єднаних сил».
Участь кафедри соціально-гуманітарних дисциплін у роботі    Міського  дискусійного  клубу «Діалог»
Опубліковано: 18 листопада 2019 Переглядів: 19
Професорсько-викладацький склад  Донецького юридичний інститут МВС Україні  традиційно активно взаємодіяв із шкільними закладами, беручи участь у роботі із талановитою молоддю.  Основними напрямками такої роботи є наукове консультування учнів – членів Малої академії наук, участь в організації та проведенні учнівських олімпіад із правознавства та історії, регіональних та всеукраїнських учнівських наукових конференцій. Тож не дивно, що і на теренах Криворіжжя ДЮІ МВС України активно залучився до цієї роботи, здобувши гарну репутацію серед вчителів та  школярів.  
Вітаємо Дар’ю Гуріну, декана юридичного факультету Європейського університету, кандидата юридичних наук з Днем народження!
Опубліковано: 17 листопада 2019 Переглядів: 22
Шановно пані Дар’я! Колектив Донецького юридичного інституту МВС України сердечно вітає Вас з Днем народження! Ви молода та високодосвідчена людина, маєте дві вищі освіти, за Вашими плечима багатий науково-педагогічній  та практичній   досвід. У Вашій особі жіноча краса та ніжність поєднані з високими професійними якостями, наполегливістю, відповідальністю. Ви поєднуєте у собі багато якостей притаманних успішній сучасній молоді: амбітність та надзвичайна інтелігентність.  Ваші наукові та навчально-методичні праці з судової експертизи, криміналістики є актуальними  та ґрунтовними, невід’ємними у сучасній юридичній освіті.

Будь ласка, введіть адресу електронної пошти для вашого облікового запису. Код верифікації буде надісланий на цю адресу. Після того як Ви отримаєте код верифікації, Ви зможете вибрати новий пароль для Вашого облікового запису.

Корисні посилання

previous arrow
next arrow
Slider
Real time web analytics, Heat map tracking