Ураховуючи суспільно-політичну ситуацію, що склалася в Україні, усе більшої актуальності набуває виховання в молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції.

Патріотизм – це основа, головний критерій оцінки громадянськості, ступінь її розвиненості. Його змістом є почуття любові до Вітчизни, до України, відданість їй, народу, гордість за його минуле і сучасне, прагнення захистити його інтереси.

Кожен навчальний заклад має стати для кожної дитини осередком становлення громадянина-патріота України, готового самовіддано розбудовувати країну як суверенну, незалежну, демократичну, правову, соціальну державу, забезпечувати її національну безпеку, сприяти єднанню українського народу та встановленню громадянського миру й злагоди в суспільстві.

З цієї нагоди 21 березня у виконкомі Металургійної районної у місті ради відбулося засідання виконкому з питання «Про національно-патріотичне виховання дітей та молоді у районі». В рамках звіту з національно-патріотичного виховання відбулася виставка «Із досвіду роботи навчального закладу з національно-патріотичного виховання». Донецький юридичний інституту взяв активну участь у даному заході та виставив національно-патріотичну продукцію, в тому числі творчу роботу курсанта 104 навчального взводу Шпака Тараса «Новела про маленьку велику Людину», яка зайняла перше місце у ІІІ Всеукраїнського конкурсу «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці. В презентації виставки взяли участь проректор інституту полковник поліції Панченко Микола Анатолійович та начальник відділу організації служби майор поліції Врадій Руслан Володимирович.

 

  • 01
  • 02
  • 03
  • 01
  • 02
  • 03

Група комунікації ДЮІ

Real time web analytics, Heat map tracking