Шановна Марино Сергіївно!

Прийміть щирі та сердечні вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Колектив Донецького юридичного інституту пишається Вами та щиро шануємо Вас за активну життєву позицію, багаторічне самовіддане служіння вишу.

З особливою теплотою та повагою дозвольте висловити Вам слова подяки за Ваш внесок у розбудову нашого навчального закладу, участь у вихованні багатьох поколінь правоохоронців, активну діяльність заступника голови ради ветеранської організації – голови комісії з соціально-побутових та медичних питань Донецького юридичного інституту та небайдуже ставлення до долі вишу.

Ваші життєва мудрість та енергія, умінням співчувати та допомогти ближньому, обігріти теплом своєї уваги, виявити дієву турботу є тими  достойними рисами Вашої багатогранної особистості, які гідні щирого захоплення та  наслідування.

Прийміть подяку за Ваш високий професіоналізм, справедливість, об’єктивність і неупередженість.

Шановна Марино Сергіївно!

У цей святковий день прийміть найтепліші вітання з нагоди Вашого Дня народження. Насамперед бажаємо Вам міцного здоров’я, міцності духу та гармонії у всьомуНехай тепло і затишок завжди наповнюють Ваш будинок, нехай сонячне світло зігріває в будь-яку погоду, а бажання виконуються при одній думці про них!

 

З повагою
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking