Засніжений день, 20 березня 2018 року наближує громадськість шкільної молоді, громадян, які прагнуть здобути другу вищу освіту чи здійснити наукове дослідження із запропонуванням власних бачень-шляхів з відповідного питання (майбутні представники відділів аспірантури та докторантури) до життєво важливої події – визначення навчального закладу, подальшого напряму, форми навчання, спеціальності, здійснити реєстрування для проходження ЗНО та ряд інших важливих дій.

Розуміючи наскільки складно інколи зробити виважений вибір, який стане основою усього життя, представники науково-педагогічного складу кафедри цивільно-правових дисциплін, в черговий раз, долучаються до здійснення допомоги в обранні зацікавлених осіб свого життєвого спрямування.

Так, завідувач кафедри, к.ю.н. Піддубна Дар’я та викладач кафедри Філіпенко Оксана відвідали Дзержинський районний суд м. Кривого Рогу, де його співробітники виявили зацікавленість до здобуття освітнього ступеня «магістр» та стати аспірантами на здобуття наукового ступеня доктор філософії. Відвідування Металургійної районної у місті Кривий Ріг ради, спілкування із завідувачем та представником відділу у справах сім’ї та молоді надало можливість не лише розповісти про діяльність Донецького юридичного інституту МВС України на теренах Криворіжжя, а й підготувати матеріали щодо висвітлення діяльності вишу-переселенця на черговій сесії. І на цьому дорожня карта кафедри цивільно-правових дисциплін не закінчилась, надалі було відвідано Державну виконавчу службу Металургійного району м. Кривого Рогу. Її начальник Давиденко Лариса Миколаївна радо зустрілася з представниками кафедри, прийняла інформаційні матеріали, домовилась про подальшу співпрацю із навчальним закладом, запросила до проходження практики студентами, а також про наявні вакантні посади, на які вона радо б бачила випускників Донецького юридичного інституту МВС України.

Старший викладач кафедри, к.е.н. Шеховцова Вікторія відвідала Будівельний та Металургійний коледжі, де повідомила випускникам про вступ на навчання на базі молодшого спеціаліста з неюридичної освіти, про День відкритих дверей, що буде проходити 25 березня 2018 року за адресою: вул. Степана Тільги, 21, м. Кривий Ріг. Післяобідній час був спрямований на відвідування відділу кадрів Металургійного відділення поліції Криворізького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області та спілкування з його керівником Молчановою Ганною Сергіївною. Цікаве спілкування в черговий раз було спрямоване на доведення інформації про зміни умов вступу на навчання до вишу-переселенця, а також щодо проведення Дня відкритих дверей 25 березня 2018 року.

 Викладач кафедри Альохіна Вікторія здійснила інформування громадськості об’єднаних співвласників багатоквартирних будинків, що працюють у Металургійному районі м. Кривого Рогу щодо правил вступу на навчання до вишу-переселенця та проведення Дня відкритих дверей - 25 березня 2018 року за адресою: вул. Степана Тільги, 21, м. Кривий Ріг.

За надану можливість здійснити інформативну роботу поміж закладів установ, підприємств, організацій Металургійного району м. Кривий Ріг на передодні Дня відкритих дверей, науково-педагогічний склад кафедри цивільно-правових дисциплін факультету № 3 висловлює слова вдячності декану факультету №3, к.ю.н. Олександру Ампілогову та безпосередньо ректорові вишу-переселенцю, доктору наук з державного управління, Заслуженому юристу України, професору Віктору Бесчастному.

01
02
03
04
05
06

З глибокою повагою,

завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін,

к.ю.н. Дар’я Піддубна

Real time web analytics, Heat map tracking