Чотири роки тому з'явилося одне з найоригінальніших і водночас незвичних свят – Міжнародний день щастя. Звісно, на офіційному рівні вихідного ніхто не обіцятиме, але від цього дата не стала менш значущою для оптимістів всього світу. Основна мета – нагадати всім, що варто радіти життю і бути вдячним за всі подарунки долі, навіть якщо іноді вона підкидає не надто приємні сюрпризи.

Щастя – одна з найголовніших цілей людства, і прагнення до нього людей однакове на всій землі. Саме тому, з курсантами 2-го курсу факультету №1 було проведено виховний захід, присвячений цьому дню. Бібліотекар загальної бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України Гула Ірина Григорівна розповіла про історію виникнення цього свята. Рішення про появу такої урочистої дати було прийнято в 2012 році Генеральною Асамблеєю ООН. Тож його святкують зовсім нещодавно. Дякувати за Міжнародний день радості і щастя ми маємо жителям маленької тибетської держави Бутан. Саме їхня ініціатива стала приводом для проголошення цього нового свята.

В аудиторії панувала дружелюбна, невимушена, радісна атмосфера. Всі бажаючі поділились секретом свого щастя, але чіткого формулювання щастя не досягли, адже кожен розуміє його по-своєму. Головне, щоб щастя і надалі залишалося невичерпним джерелом для гармонії, натхнення, творчості і сприятливого розвитку людей.

Будь-яка людина, що перебуває при здоровому глузді і тверезому розумі, прагне бути щасливою, або хоча б зовсім не проти того, щоб бодай зрідка, але відчувати такий стан, при якому присутнє почуття найбільшого внутрішнього задоволення своїм власним буттям, повноти і осмисленості життя. Когось це почуття залишає дуже рідко, хтось, навпаки, вже й забув, що може відчувати щось подібне, але бути щасливою людиною здавалося б дуже просто і дуже природньо.

Ми з радістю приймаємо позитивний і приємний привід побажати одне одному щастя.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 01
  • 02
  • 03
  • 04

Комунікаційний центр Ради курсантського самоврядування

Дегтярьова Марія

Real time web analytics, Heat map tracking