Шановний Олексію Петровичу!

Дозвольте від усього колективу Донецького юридичного інституту привітати Вас з Днем народження!

В цей святковий день нехай все неможливе здійсниться, а задумане стане ближче до реальності. Колектив інституту глибоко вдячний Вам за невеліки роки, які Ви присвятили роботі у навчальному закладі і вже є невід’ємною частиною великої і дружньої родини Донецького юридичного інституту та цінуємо Ваш внесок у викладацькій діяльності.

Свій досвід практичної роботи Ви розпочали з курсанта Військового інституту внутрішніх військ МВС України та продовжили набувати практичні вміння в Центральному територіальному командуванні внутрішніх військ МВС України, а потім командиром патрульної роти патрульного батальйону військової частини 3011 внутрішніх військ МВС України. Зараз Ви успішно передаєте свій досвід майбутнім поліцейським, викладаючи на високому рівні спеціальні дисципліни, керуючись у своїй роботі загальнолюдськими моральними рисами і якостями та глибокими теоретичними знаннями.

Ваш високий професіоналізм зі стройової підготовки, педагогічний талант, відповідальність, щира людяність, порядність здобули Вам пошану та авторитет серед працівників та курсантів інституту.

Ви як сумлінний, дисциплінований, високопрофесійний працівник та педагог проявляєте неабиякий професіоналізм, цілеспрямованість і відповідальність у викладацькій діяльності. Ви є майстром своєї справи, а значить прикладом для гарного наслідування. Переконані, що ці достойні риси стануть запорукою Ваших майбутніх досягнень та життєвих перемог.

Шановний Олексію Петровичу!

Від усієї душі прийміть наші найщиріші побажання! Ми бажаємо залишатись такою життєрадісною, харизматичною людиною. Нехай супроводжує Вас завжди любов та турбота, а дорогу освітлює щаслива дороговказна зірка! Удачі в пізнанні нових ідей, саморозвитку і прагнення тільки до найкращого!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

 

Real time web analytics, Heat map tracking