Донецький юридичний інститут МВС України

13-14 квітня 2019 року у місті Волноваха пройшов чемпіонат Донецької області з гирьового спорту серед юнаків і дівчат. У змаганнях серед 7 команд регіонів Донеччини взяли участь і члени збірної команди Донецького юридичного інституту до складу якої ввійшли курсанти факультету № 1 (м. Кривий Ріг) та факультету № 2 (м. Маріуполь). Змагання відбувалися у поштовху довгим циклом, двоборстві та естафеті серед хлопців та ривку серед дівчат.

Так, чемпіоном змагань продемонструвавши чудову техніку та волю до перемоги у ваговій категорії понад 78 кг у гирьовому двоборстві став курсант 102/18-го навчального взводу факультету № 1 рядовий поліції Анатолій Орищенко.

Друге місце у ваговій категорії до 78 кг з особистим рекордом посів курсант 106/18-го навчального взводу факультету № 2 Євген Калакайло.

У ваговій категорії до 68 кг третє місце виборов курсант 102/18-го навчального взводу факультету № 1 рядовий поліції Кравець Юрій. Також ще дві бронзові медалі знову ж таки у гирьовому двоборстві вибороли курсант 107/18-го навчального взводу факультету № 2 Липовецький Іван, вагова категорія до 63 кг, та курсант 102/18-го навчального взводу факультету № 1 рядовий поліції Данило Стойчев, який змагався у вазі до 73 кг.

Також наші хлопці в напруженій боротьбі посіли 3 місце в командній естафеті і в загальнокомандному заліку. Перше місце тут виборола команда Волноваської РДЮСШ, друге команда м. Волновахи.

Підготували спортсменів для виступу на змаганнях наші тренери, викладач кафедри бойової та спеціальної фізичної підготовки майстер спорту України з гирьового спорту майор поліції Леонід Гаража та фахівець факультету № 2 майстер спорту України міжнародного класу з гирьового спорту старший лейтенант поліції Станіслав Клименко, які також взяли участь у роботі головної суддівської колегії змагань.

Крім того гирьовиками інституту під час змагань було проведено правову та профорієнтаційну роботу серед спортсменів, було детально роз’яснено про форми та умови навчання в Донецькому юридичному інституті, а також правила вступу до інституту в 2019 році.

Гирьовики інституту щиро дякують за допомогу та підтримку під час підготовки та відрядження на змагання ректорові інституту Бесчастному Віктору Миколайовичу та обіцяють і надалі радувати колектив інституту новими успіхами та перемогами.