Офіційна пошта        [email protected]

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Донецький юридичний інститут МВС України

28-29 вересня у місті Чорноморську, Одеської області, відбувся чемпіонат України зі спортивного та бойового самбо серед чоловіків та жінок. Змагання зібрали понад 300 спортсменів із 20 регіонів України. Збірна команда із складу студентів і курсантів Донецького юридичного інституту також взяли участь у змаганні. Підготовкою наших спортсменів для виступу на змаганнях займалися тренери інституту, а саме: викладач кафедри спеціальних дисциплін та професійної підготовки факультету №2 Дмитро Лунгу та старший викладач кафедри бойової та спеціальної фізичної підготовки факультету №1 Володимир Білобров.

Спортсмени інституту проявили наполегливість та волю до перемоги. По завершенню змагань студентка 1 курсу факультету № 2 Анастасія Янко зайняла 2 місце  у ваговій категорії до 52 кілограм серед жінок,  а студентки 2 курсу факультету № 2 Тетяна Кобєць та Марія Федьорко посіли 3 місця серед жінок у категорії до 64 кілограм та у категорії до 56 кілограм відповідно. Своєю чергою курсант 2-го курсу факультету № 1 рядовий поліції Вадим Лебединський зайняв 3 місце у ваговій категорії до 100 кілограм. Інші наші спортсмени показали гідні результати та виконали нормативи кандидатів у майстри спорту. В цілому команда Донецького юридичного інституту МВС України представляла Донецьку область на зазначених змаганнях та виборола загальнокомандне 4 місце із 20 команд у даному виді спорту. Вітаємо наших призерів та учасників чемпіонату України з боротьби самбо у спортивному та бойовому розділі з командним та особистими здобутками!

Самбісти інституту щиро дякують за допомогу та підтримку під час підготовки та відрядження на змагання керівництву інституту, особисто ректорові інституту, професору Віктору Миколайовичу Бесчастному та обіцяють надалі радувати інститут новими, ще більшими спортивними здобутками і перемогами.