Шановний пане Володимире!

У цей ясний день прийміть найтепліші привітання з нагоди Вашого Ювілєя!

Ваша принциповість, виваженість, добропорядність, працелюбність, гострий розум, вміння тримати удари долі забезпечили Вам блискучу кар’єру в рідному Національному університеті «Юридична академія України ім. Я. Мудрого», який Ви успішно закінчили у 1984 році.

Особливої уваги заслуговує Ваш науковий доробок, адже Ви є автором понад 100 наукових праць. Крім того, Ви зробили вагомий внесок у вітчизняну науку, посівши гідне місце серед науковців сучасної України.

Без сумніву Ваш яскравий життєвий і трудовий шлях є справжнім взірцем для оточуючих, адже Ви є заслуженим діячем науки і техніки України, лауреатом Премії імені Ярослава Мудрого, крім того Вас нагороджено Грамотою Служби Безпеки України, що неодноразово підкреслює Ваш високий професіоналізм як науковця, керівника та справжнього фахівця своєї справи.

Колектив Донецького юридичного інституту щиро вдячний Вам за підтримку, яку Ви надаєте нашому навчальному закладу. Саме завдяки Вам, Володимире Миколайовичу, кафедра адміністративного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого зібрала та передала в фонд бібліотеки виша-переселенця понад 1150 примірників навчальної та наукової фахової літератури.

Ваша  працелюбність, мудрість, рішучість та вольовитість, але в той же час відкритість та людяність воістину вражає. Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, сімейної злагоди, оптимізму та нових перемог на ниві вищої освіти!

Шановний пане Володимире!

У цей святковий для Вас День ми щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, життєвого оптимізму та благополуччя, невтомності, нових здобутків у повсякденній відповідальній діяльності та успішного здійснення всіх професійних та особистих задумів!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking