Шановний пане Богдане!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з днем народження!

За Вашими плечима багаторічний досвід, повага та визнання.

Колектив вишу гордиться Вами як успішним випускником нашого навчального закладу, який отримавши практичний досвід на посаді слідчого в одному з райвідділів Донецької області, повернувся до стін рідної Alma Mater аби розпочати свою плідну наукову діяльність на теренах юриспруденції.

Успішно закінчивши ад’юнктуру Донецького інституту внутрішніх справ МВС України, Ви долучаєтесь до науково-викладацького складу вишу, де згодом стаєте на чолі кафедри господарського та екологічного права. Ваш талант педагога, науковця та керівника, який на високому рівні здійснював підготовку правоохоронців рідної держави є справжнім зразком несення служби та відмінного виконання своїх посадових обов’язків.

Сьогодні Ви по праву є авторитетним науковцем і талановитим педагогом. А притаманні Вам високий професіоналізм, відповідальність, порядність, відкритість, працездатність здобувають Вам пошану та авторитет у колективі та й у широких колах наукової громадськості нашої держави.

Повсякденна діяльність вимагає від Вас повної відданості справі, подолання труднощів. Із честю Ви вирішуєте це покликання. Переконані, що ці достойні риси стануть надійною запорукою Ваших подальших наукових досягнень та життєвих перемог. Ваш невичерпний запал, мудрість, людяність, воістину вражають.

Шановний пане Богдане!

У цей святковий для Вас День від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, добра, радості, щастя, родинного благополуччя, запаморочливого кар'єрного зростання, творчого натхнення, незмінно позитивного настрою. Нехай по життю Вас завжди супроводжує удача й успіх!

З повагою,
 за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking