Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановний Сергій Іванович!

Прийміть щирі вітання в день Вашого народження від колективу Донецького юридичного інституту МВС України!

Ви мудрий, компетентний, відповідальний професіонал, що викликає повагу та вдячність у всіх, кому довелося співпрацювати з Вами. Весь Ваш життєвий шлях є прикладом сумлінного та високопрофесійного відношення до своїх громадянських і службових обов'язків, адже Ви обрали не легку, але таку почесну місію – стати на шлях служіння українському народові.

Ви людина, для кого забезпечення прав і свобод людини є справжнім покликанням долі. Вас по-справжньому поважають товариші по службі і друзі, а Ваша самовідданість та вірність Присязі варта справжнього захоплення та є зразком для гарного наслідування.

Шановний Сергій Іванович!

Бажаємо Вам якомога довше залишатись таким, яким ми Вас знаємо і цінуємо: сміливим і справедливим керівником, спроможним радіти досягненням інших, а також - різносторонньою особистістю - Людиною, в чиєму серці знаходиться місце і для родини, і для роботи, і для друзів. Нехай Ваша багатогранність, життєва енергія, досвідченість стануть гарантією високих досягнень у професійній діяльності, а кожну розпочату справу буде вдало завершено.

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й