previous arrow
next arrow
Slider

Афіша

previous arrow
next arrow
Slider

Афіша

Афіша

ВАЖЛИВО!

Увага! Посилено карантинні заходи!
Опубліковано: 03 квітня 2020 Переглядів: 24
Уряд затвердив посилення карантинних заходів для стримання поширення коронавірусної хвороби в України
Оголошення
Опубліковано: 24 березня 2020 Переглядів: 179
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 та рекомендацій МВС і МОН України щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2,  та запровадженню карантину для усіх типів закладів освіти, з метою вжиття профілактичних заходів із недопущення поширення захворюваністю коронавірусною інфекцією, усі здобувачі вищої освіти ДЮІ МВС України на період карантину переведені на дистанційну форму навчання. Також, працівники науково-педагогічного і педагогічного складу  інституту частково переведені на роботу в дистанційному режимі. ДЮІ МВС України працює в штатному режимі з урахуванням зазначених профілактичних заходів.
ДЮІ ДІЄ ДОПОМАГАЄ!
Опубліковано: 02 квітня 2020 Переглядів: 102
Увага, відкрито гарячу лінію допомоги населенню! Шановні співгромадяни! У зв’язку із запровадженням карантину, спрямованого на запобігання поширенню на території  України гострої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на період з 12.03. до 24.04.2020 в ДЮІ МВС України створено оперативний штаб з організації надання волонтерської допомоги громадянам похилого віку та тим, хто потребує в мовах сьогодення такої допомоги у придбанні та доставці необхідних продуктів харчування, гігієнічних засобів тощо. За допомогою ви можете звертатися на телефон гарячої лінії  інституту: 068 364 13 89, контактна особа – пані Марія. Бажаємо всім міцного здоров’я та наголошуємо на дотриманні умов карантину задля збереження громадського здоров’я!

Освітня програма "2 роки курсант - 1 рік слухач"

Опубліковано: 03 квітня 2020 Переглядів: 87
Цього разу героєм нашої постійної рубрики "2+1" став колишній курсант Олексій Гришко. Читайте його розповідь про життя та службову діяльність.

Останні новини

310 років першій конституції в Європі - Конституції Пилипа Орлика
Опубліковано: 05 квітня 2020 Переглядів: 4
5 квітня 1710 року гетьманом Пилипом Орликом були підписані Пакти і Конституції прав і вольностей Війська Запорозького - символ козацької державності та демократії. Це був один з перших у Європі правових актів, який закладав основи республіканської форми правління. Ідеї та системи стримувань та противаг між гілками влади, передбачені документом, стали основою для багатьох європейських демократій, зокрема й демократичного устрою сучасної України. Сьогодні одному з перших в Європі конституційних актів виповнюється 310 років.
Спогади кращої випускниці 2009 року – Ольги Ковальової
Опубліковано: 05 квітня 2020 Переглядів: 3
В далекому 2005 році, коли я стала перед вибором майбутньої професії відбулося моє знайомство з Донецьким юридичним інститутом. Професія правоохоронця ще тоді приваблювала мене, а коли я дізналася  про професію експерта-криміналіста, мій вибір було зроблено.
Волонтери ДЮІ на період карантину допомагають самотнім пенсіонерам Криворіжжя
Опубліковано: 05 квітня 2020 Переглядів: 4
З 12 березня по всій території Україні запроваджено карантин, спрямований на запобігання поширення країною гострої респіраторної хвороби COVID-19. На цей період у ДЮІ МВС України створено оперативний штаб з організації надання волонтерської допомоги громадянам похилого віку та тим, хто потребує в умовах сьогодення такої допомоги. Зателефонувавши за номером телефону 0683641389 «гарячої» лінії інституту, можна попросити волонтерів купити і доставити необхідне: продукти харчування, гігієнічні засоби, ліки тощо. Виконають прохання здобувачі вищої освіти інституту, які забезпечені індивідуальними засобами захисту. Волонтери доставлять покупку за місцем проживання і нададуть чек на оплату.
Оперативно-розшукова діяльність – реалізація комплексних повноважень в інтересах безпеки громадян, суспільства і держави
Опубліковано: 05 квітня 2020 Переглядів: 4
Ми стільки можемо, скільки знаємо. Френсіс Бекон Підготовка працівників оперативних підрозділів Національної поліції є одним з головних завдань закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання МВС України. Навчальна дисципліна «Основи оперативно-розшукової діяльності» є однією з фахових, на якій фактично базується практична діяльність майбутніх працівників оперативних підрозділів.
Першоквітнева
Опубліковано: 04 квітня 2020 Переглядів: 37
Нещодавно у багатьох країнах світу відмічали дуже смішне свято 1 квітня. Пам'ятаєте такий вислів "1 апреля никому не верь"? Так ось у день сміху та гумору на нашому порталі була новина "утка". Цікаво чи помітив її хтось з наших читачів?
Закінчення реконструкції стрілецького тиру
Опубліковано: 04 квітня 2020 Переглядів: 45
Концепція реформування освіти в Міністерстві внутрішніх справ України передбачає постійне підвищення якості освіти, її практичної спрямованості, максимальне впровадження в освітній процес інноваційних технологій, позитивного зарубіжного досвіду підготовки фахівців, накопичених здобутків і кращих вітчизняних освітянських традицій, що є, на нашу думку, неможливим без створення спеціалізованих навчальних об’єктів із запровадженням їх можливостей в навчальний процес на підставі розроблених науково обґрунтованих навчально-методичних розробок для проведення навчальних занять з дисциплін професійно-практичного спрямування, що сприятиме розвитку професійних компетентностей здобувачів вищої освіти закладів зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських.

Будь ласка, введіть адресу електронної пошти для вашого облікового запису. Код верифікації буде надісланий на цю адресу. Після того як Ви отримаєте код верифікації, Ви зможете вибрати новий пароль для Вашого облікового запису.

Корисні посилання

previous arrow
next arrow
Slider
Real time web analytics, Heat map tracking