previous arrow
next arrow
Slider

Афіша

previous arrow
next arrow
Slider

Афіша

Афіша

ВАЖЛИВО!

Оголошення
Опубліковано: 24 березня 2020 Переглядів: 110
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 та рекомендацій МВС і МОН України щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2,  та запровадженню карантину для усіх типів закладів освіти, з метою вжиття профілактичних заходів із недопущення поширення захворюваністю коронавірусною інфекцією, усі здобувачі вищої освіти ДЮІ МВС України на період карантину переведені на дистанційну форму навчання. Також, працівники науково-педагогічного і педагогічного складу  інституту частково переведені на роботу в дистанційному режимі. ДЮІ МВС України працює в штатному режимі з урахуванням зазначених профілактичних заходів.
Під час карантину прийом громадян здійснюватиметься  в дистанційному режимі
Опубліковано: 12 березня 2020 Переглядів: 74
У зв’язку із заходами щодо  запобігання поширенню коронавірусної хвороби тимчасово обмежено прийом громадян керівництвом Донецького юридичного інституту МВС України. Прийом звернень і запитів здійснюватиметься виключно з використанням телекомунікаційних засобів та поштових відправлень. Поштова адреса: вул. Степана Тільги, 21, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область, 50065 Телефони: (067) 914 74 54, (067) 318 80 76, (095) 702 54 84 Телефон/Факс: (0564) 94 70 21 Email: postmaster@dli.donetsk.ua

Освітня програма "2 роки курсант - 1 рік слухач"

Навчання, спортивні досягнення та служба Єлизавети Скуратової
Опубліковано: 28 березня 2020 Переглядів: 85
Героєм нашої рубрики стала Єлизавета Скуратова – колишній курсант Донецького юридичного інституту, нині слухач, яка  проходить службу у практичному підрозділі патрульної поліції міста Миколаєва.  Нещодавно Єлизаветі присвоєно спеціальне звання – капрал поліції.

Останні новини

На підтримку лікарів України ДЮІ МВС України долучився до флешмобу
Опубліковано: 29 березня 2020 Переглядів: 34
Курсанти, студенти та співробітники Донецького юридичного інституту МВС України закликають всіх для збереження здоров'я та протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 без потреби не полишати свої домівки!
Карантин – не привід відмови від спортивних тренувань
Опубліковано: 29 березня 2020 Переглядів: 56
В умовах карантину можна і навіть потрібно займатися спортом. Фізичні навантаження значно покращать стан здоров’я. Час почати саме зараз! Можливостей – більше, ніж достатньо, для занять спортом вдома.
ДЮІ МВС України – учасник грантової програми «Відкритий освітній простір для студентів та громади»
Опубліковано: 29 березня 2020 Переглядів: 41
Проект «Відкритий освітній простір для студентів та громади» реалізується за кошти програми Європейського Союзу «Підтримка ЄС переміщеним вищим навчальним закладам на Сході України». Метою грантової програми є посилення потенціалу переміщених українських вищих навчальних закладів, які працюють у контрольованих урядом районах Донецької та Луганської областей. Учасники даного проекту Донецький державний університет управління, Донецький юридичний інститут Міністерства внутрішніх справ України, Виконком Маріупольської міської ради, Університет Генуї (Італія). Реалізація проекту передбачає реконструкцію аварійної будівлі та обладнання на її базі Education Open Space for Students and Community, де буде працювати концференцзал, тренінгові кімнати, smart-бібліотека, фітнес-зал та тренажерний зал,  студентський клуб,  бізнес-інкубатор, центр лідерства та професійного розвитку,  університет третього віку.
Співробітники Донецького юридичного інституту МВС України та МЦППП « Академії поліції» провели суботнік
Опубліковано: 28 березня 2020 Переглядів: 72
27 березня співробітники ДЮІ МВС України та Академії поліції дружньо провели прибирання прилеглої території начального закладу.
Програма компанії Метінвест «Перший досвід» Для здобувачів вищої освіти ДЮІ МВС України
Опубліковано: 28 березня 2020 Переглядів: 52
Шановні здобувачі вищої освіти Міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна група компаній МЕТІНВЕСТ пропонує Вам отримати свій перший досвід.
Чи не забули ви про перехід на літній час?
Опубліковано: 28 березня 2020 Переглядів: 27
Нагадуємо вам, що перехід на літній час в Україні відбудеться цієї неділі, з 28 на 29 березня. У цю ніч о 3 годині українці переведуть стрілки годинника на годину вперед. Тож, вставати доведеться раніше.

Будь ласка, введіть адресу електронної пошти для вашого облікового запису. Код верифікації буде надісланий на цю адресу. Після того як Ви отримаєте код верифікації, Ви зможете вибрати новий пароль для Вашого облікового запису.

Корисні посилання

previous arrow
next arrow
Slider
Real time web analytics, Heat map tracking