previous arrow
next arrow
Slider

Афіша

previous arrow
next arrow
Slider

Афіша

Афіша

ВАЖЛИВО!

Увага! Посилено карантинні заходи!
Опубліковано: 03 квітня 2020 Переглядів: 72
Уряд затвердив посилення карантинних заходів для стримання поширення коронавірусної хвороби в України
Оголошення
Опубліковано: 24 березня 2020 Переглядів: 201
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 та рекомендацій МВС і МОН України щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2,  та запровадженню карантину для усіх типів закладів освіти, з метою вжиття профілактичних заходів із недопущення поширення захворюваністю коронавірусною інфекцією, усі здобувачі вищої освіти ДЮІ МВС України на період карантину переведені на дистанційну форму навчання. Також, працівники науково-педагогічного і педагогічного складу  інституту частково переведені на роботу в дистанційному режимі. ДЮІ МВС України працює в штатному режимі з урахуванням зазначених профілактичних заходів.
ДЮІ ДІЄ ДОПОМАГАЄ!
Опубліковано: 02 квітня 2020 Переглядів: 121
Увага, відкрито гарячу лінію допомоги населенню! Шановні співгромадяни! У зв’язку із запровадженням карантину, спрямованого на запобігання поширенню на території  України гострої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на період з 12.03. до 24.04.2020 в ДЮІ МВС України створено оперативний штаб з організації надання волонтерської допомоги громадянам похилого віку та тим, хто потребує в мовах сьогодення такої допомоги у придбанні та доставці необхідних продуктів харчування, гігієнічних засобів тощо. За допомогою ви можете звертатися на телефон гарячої лінії  інституту: 068 364 13 89, контактна особа – пані Марія. Бажаємо всім міцного здоров’я та наголошуємо на дотриманні умов карантину задля збереження громадського здоров’я!

Освітня програма "2 роки курсант - 1 рік слухач"

Опубліковано: 03 квітня 2020 Переглядів: 139
Цього разу героєм нашої постійної рубрики "2+1" став колишній курсант Олексій Гришко. Читайте його розповідь про життя та службову діяльність.

Останні новини

Зупинемо пожежі у природних екосистемах!
Опубліковано: 08 квітня 2020 Переглядів: 13
Із настанням теплої та сухої погоди в Україні кожного дня стаються сотні пожеж на відкритих територіях та у природних екосистемах. І, як свідчить практика, у більшості випадків винуватцями таких загорянь є люди. Адже ніхто з нас не замислюється якої шкоди може завдати кинутий недопалок, маленьке скло, непогашене багаття чи спалювання сухої рослинності на подвір'ї. Лише маленьке посилення вітру за лічені хвилини знищить вогнем гектари лісу або сухостою.
«Допоможи своєму сусіду!» Курсанти ДЮІ під час патрулювання на період карантину надають допомогу самотнім громадянам та людям похилого віку
Опубліковано: 08 квітня 2020 Переглядів: 90
Попередження громадян щодо посилення карантину здійснюється на всій території України, не виключенням є і зона проведення ООС. Кожен день працівники поліції здійснюють нерівну боротьбу та ретельний нагляд за додержанням карантинних заходів у прифронтових містах та селах на Донеччині. За участі не тільки працівників Мар‘їнського ВП, а і прибувших на стажування курсантів та слухачів Донецького юридичного інституту МВС України, які були направлені на допомогу до місцевих підрозділів Національної поліції України, відбувається допомога громадянам.
ДЮІ не зупиняє просвітницьку роботу навіть під час карантину!
Опубліковано: 08 квітня 2020 Переглядів: 42
Під час карантину зросла кількість звернень жінок з приводу домашнього насилля у служби підтримки. Здавалося б, що карантин – це не тільки захист себе від короновірусної інфекції, але й час побути зі своїми рідними, переосмислити цінності свого життя, проте є і побочні ефекти такої самоізоляції. Один з таких ефектів, на жаль, це зростання випадків домашнього насилля. Тому помічниця ректора з гендерних питань Ганна Бойцова спільно з Оленою Рингач, психологинею  відділення психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення, провели інформаційно-роз’яснювальну лекцію щодо запобігання та протидії домашньому насильству та насильства за ознакою статі.
8 квітня — День працівників військових комісаріатів
Опубліковано: 08 квітня 2020 Переглядів: 45
Оборона багатьох держав залежить від армії. До числа таких країн належить і Україна. Основною ланкою, що відповідає за призов службовців, вважаються військові комісаріати. Щоб вшанувати їхню соціальну значимість, було заснованого відповідне свято. Дата визнана офіційно. Відзначають її щорічно все військові, в тому числі медичний і адміністративний персонал і люди, що вийшли на пенсію, 8 квітня. У цей день в 1918 році був підписаний декрет Ради Народних Комісарів «Про заснування волосних, повітових, губернських і окружних комісаріатів з військових справ», ознаменувавши створення військкоматів і описавши коло функціональних обов'язків в області їх державної діяльності.
У місті Маріуполі розпочались роботи із ремонту та облагороджування смуги перешкод Маріупольського центру первинної підготовки «Академії поліції»
Опубліковано: 07 квітня 2020 Переглядів: 69
Колектив інституту завжди приділяє значну увагу питанню облагороджуванню внутрішньої та прилеглої території об’єктів закладу вищої освіти у місті. Об’єкт, який цього разу привернув увагу працівників відділу матеріального забезпечення та має значну практичну значущість в процесі підготовки поліцейських – це смуга перешкод Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції».
Вийшов друком черговий випуск – № 1 (70) 2020 – збірника наукових праць «Правовий часопис Донбасу»
Опубліковано: 07 квітня 2020 Переглядів: 81
4 квітня 2020 року вийшов друком черговий випуск збірника наукових праць «Правовий часопис Донбасу» – № 1 (70) 2020. У випуску представлено 26 статей 35 авторів. Серед 35 авторів: 10 докторів наук, 17 кандидатів наук, 8 аспірантів, здобувачів. Одна стаття надійшла з Республіки Білорусь; 11 авторів – науковці інших закладів вищої освіти України, зокрема 3 автори з Національної академії внутрішніх справ, видання зацікавило й наукову спільноту Одеського державного університету внутрішніх справ, Національної академії Державної прикордонної служби, Національного університету «Одеська юридична академія», Криворізького економічного інституту Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана, Міжнародного гуманітарного університету,  Кам’янець-Подільського податкового інституту.

Будь ласка, введіть адресу електронної пошти, на яку Ви створювали свій обліковий запис. Ваш логін буде надісланий на цю електронну адресу.

Корисні посилання

previous arrow
next arrow
Slider
Real time web analytics, Heat map tracking