previous arrow
next arrow
Slider

Афіша

previous arrow
next arrow
Slider

Афіша

Афіша

ВАЖЛИВО!

Оголошення
Опубліковано: 24 березня 2020 Переглядів: 104
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 та рекомендацій МВС і МОН України щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2,  та запровадженню карантину для усіх типів закладів освіти, з метою вжиття профілактичних заходів із недопущення поширення захворюваністю коронавірусною інфекцією, усі здобувачі вищої освіти ДЮІ МВС України на період карантину переведені на дистанційну форму навчання. Також, працівники науково-педагогічного і педагогічного складу  інституту частково переведені на роботу в дистанційному режимі. ДЮІ МВС України працює в штатному режимі з урахуванням зазначених профілактичних заходів.
Під час карантину прийом громадян здійснюватиметься  в дистанційному режимі
Опубліковано: 12 березня 2020 Переглядів: 70
У зв’язку із заходами щодо  запобігання поширенню коронавірусної хвороби тимчасово обмежено прийом громадян керівництвом Донецького юридичного інституту МВС України. Прийом звернень і запитів здійснюватиметься виключно з використанням телекомунікаційних засобів та поштових відправлень. Поштова адреса: вул. Степана Тільги, 21, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область, 50065 Телефони: (067) 914 74 54, (067) 318 80 76, (095) 702 54 84 Телефон/Факс: (0564) 94 70 21 Email: postmaster@dli.donetsk.ua

Освітня програма "2 роки курсант - 1 рік слухач"

Навчання, спортивні досягнення та служба Єлизавети Скуратової
Опубліковано: 28 березня 2020 Переглядів: 49
Героєм нашої рубрики стала Єлизавета Скуратова – колишній курсант Донецького юридичного інституту, нині слухач, яка  проходить службу у практичному підрозділі патрульної поліції міста Миколаєва.  Нещодавно Єлизаветі присвоєно спеціальне звання – капрал поліції.

Останні новини

Співробітники Донецького юридичного інституту МВС України та МЦППП « Академії поліції» провели суботнік
Опубліковано: 28 березня 2020 Переглядів: 42
27 березня співробітники ДЮІ МВС України та Академії поліції дружньо провели прибирання прилеглої території начального закладу.
Програма компанії Метінвест «Перший досвід» Для здобувачів вищої освіти ДЮІ МВС України
Опубліковано: 28 березня 2020 Переглядів: 46
Шановні здобувачі вищої освіти Міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна група компаній МЕТІНВЕСТ пропонує Вам отримати свій перший досвід.
Чи не забули ви про перехід на літній час?
Опубліковано: 28 березня 2020 Переглядів: 23
Нагадуємо вам, що перехід на літній час в Україні відбудеться цієї неділі, з 28 на 29 березня. У цю ніч о 3 годині українці переведуть стрілки годинника на годину вперед. Тож, вставати доведеться раніше.
Прапор ДЮІ МВС України майорить на Говерлі!
Опубліковано: 28 березня 2020 Переглядів: 84
Старший викладач кафедри тактико-спеціальної підготовки ДЮІ Єрошкін Микола, інструктор активного туризму, в рамках участі у зйомках телепроекту про виживання в екстремальних умовах та тестування можливостей людського організму 13 березня 2020 року  М. Єрошкін здійснив сходження на найвищу точку України - гору Говерла висотою 2061 метр. Відтепер кольори та герб інституту майорять на вершині найвищої точки України!
Реальний стан проведення робіт з реконструкції приміщення «Академічного містечка» (гуртожитку) у місті Маріуполі
Опубліковано: 27 березня 2020 Переглядів: 142
З 2018-2019 року на трьох об’єктах закладу вищої освіти у місті Маріуполі за підтримки Міністерства внутрішніх справ України та Маріупольської міської ради проводяться роботи з реконструкції, а саме: у будівлі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» (проспект Будівельників, 145), соціально-побутового корпусу підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України (проспект Луніна, 89 Б) та будівля «Академічного містечка» (гуртожитку, проспект Нахімова, 7).
ДЮІ - на сторожі інформаційної безпеки в умовах пандемії
Опубліковано: 27 березня 2020 Переглядів: 99
В умовах всеукраїнського карантину на території нашої держави введені певні обмеження. Але чи зрозумілі вони всім? Про це у прямому ефірі телеканалу "Маріупольське телебачення" розповіла кафедри юридичних дисциплін факультету № 2 Ольга Пересада. Вона роз'яснила глядачам наслідки недотримання режиму карантину.

Будь ласка, введіть адресу електронної пошти, на яку Ви створювали свій обліковий запис. Ваш логін буде надісланий на цю електронну адресу.

Корисні посилання

previous arrow
next arrow
Slider
Real time web analytics, Heat map tracking