Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Новини

Факультет № 1 (м. Маріуполь) Донецького юридичного інституту МВС України приділяє велику увагу активному забезпеченню практичної складової освітнього процесу.

В стінах Донецького юридичного інститут МВС України пройшов перший етап навчання поліцейських Донеччини, які стануть розпорядниками та розпорядницями першого в Україні поліцейського хабу.  Протягом чотирьох днів в атмосфері тепла та взаємоповаги правоохоронці навчались будувати міцні зв’язки з громадою на основі довіри.

Викладачі кафедри спеціальних дисциплін та професійної підготовки Дмитро Діхтяр та Олександр Терещенко, а також доцент кафедри Андрій Краснощок за сприяння керівництва КННІ та факультету №1 за запрошенням вчителів Криворізької загальноосвітньої середньої школи № 43 взяли участь в проведенні уроку з учнями 11 класу на тему: "Захист України - обов'язок громадянина".

Сьогодні, 3 грудня, до чергової частини Криворізького науково-навчального інституту ДЮІ МВС України, що на вулиці Співдружності 92а, звернувся за допомогою водій вантажного автомобіля Станіслав. Він попросив дати йому лопату, щоб він міг вивільнити загрузлі колеса, що просіли на ґрунті під першим снігом.

Нещодавно на базі навчально-виховного комплексу «ліцей-школа № 48» м. Маріуполя проходив міський етап олімпіади з правознавства. Старшокласники міста показували свої теоретичні знання щодо норм права, уміння розв’язувати структурно-логічні завдання та навики вирішувати практичні задачі.

У межах Міжнародної кампанії «16 днів проти насильства» помічницею ректора з гендерних питань організовано проведення соціальної гри «Бути жінкою».

Наразі існує потреба спрямування зусиль на розширення співпраці між Україною та НАТО в сфері публічної дипломатії та стратегічних комунікацій.

Дуже не легко в умовах пандемії проводити   профорієнтаційну роботу, але викладачі та здобувачі вищої освіти Донецького юридичного інституту МВС України завжди знаходять можливості донести переваги навчання в нашому інституті широкому загалу.

Ім’я Зінаїди Тулуб, талановитої письменниці , авторки першого українського історичного роману-дилогії «Людолови» сьогодні мало кому відоме.

Нещодавно за підтримки вітчизняного виробника зброї, компанії FLARM, у приміщенні стрілецького тиру факультету №1 Криворізького навчально-наукового інституту ДЮІ МВС України відбулися змагання зі стрільби з травматичного пістолета за правилами Міжнародної конфедерації практичної стрільби серед курсантів ДЮІ МВС України, поліцейських територіальних підрозділів м. Кривий Ріг і власників травматичних пістолетів.