Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Новини

Минулих вихідних у Маріуполі відбувся захід присвячений пропаганді екологічних знань та екологічної культури на підтримку «World Cleanup Day». Перший міський фестиваль «Green Fest» привертає увагу до теми екології, фасування сміття та загрози пластика, який дуже швидко увійшов в ужиток і яку шкоді він наносить нашій планеті.

19 вересня в парку імені Богдана Хмельницького міста Кривого Рогу відбулось нагородження переможців творчого конкурсу «Разом з нами молодіє місто», в якому активну участь взяли курсанти другого курсу ДЮІ – Марина Поємчук  та Олександр Кравчина.

Директор департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту виконкому Криворізької міської ради Світлана Лавренко вручила переможцям дипломи та подарунки. Звертаючись до учасників конкурсу Світлана Лавренко зазначила: «Ваші малюнки, ваше бачення нашого міста, доводять: майбутнє міста Кривого Рогу є і це майбутнє — Ви. Бажаю Вам подальшого творчого розвитку. Вірю, що завдяки такій молоді як ви, наше місто й справді буде молодіти та процвітати».

В своїй картині, яку Марина Поємчук представила на конкурс, дівчина зобразила визначні та пам'ятні місця Кривого Рогу, намагаючись передати всю красу та дивовижність міста. Майстерно намальована й надзвичайно естетична робота в поєднанні з яскравим колоритом просто не могла залишитись без уваги журі.

Олександр Кравчина у своєму вірші виразив любов та повагу до рідного міста. Здається, опис тут зайвий. Просто прочитайте ці милозвучні та наповнені глибоким сенсом рядки:

 

«Наше місто єднає нас усіх

З роками тільки квітне й молодіє

Великий і потужний Кривий Ріг

Ми твоє майбутнє, ми твоя надія

 

Захоплює мене твій краєвид

Твої простори,твої шахти,твої води

Твої скарби,до яких так звик:

Добрі люди і дари природи

 

Не віддали колись й не віддамо ніколи

Нашу перлину, наше майбуття

Не відбере ніхто у нас залізну волю

І наше місто довжиною у життя.

 

Я знаю ,що нікому не зламати

Залізний дух гартований віками

Ми разом зможемо розбудувати

Наш спадок ,що збудований дідами».

 

Нагадаємо, у конкурсі приймали участь діти та молодь віком від 6 до 35 років. Конкурс проводився з 20 серпня поточного року як соціально-молодіжний проект, спрямований на поглиблення знань про історію міста та залучення дітей та молоді до активної творчої діяльності.

 

 

Курсантка другого курсу ДЮІ Марина Поємчук

спільно з відділом комунікації та міжнародних зв’язків

«Всесвітній день прибирання» щорічно відзначається заходами з очищення довкілля від сміття у 160 країнах світу. Це найбільша світова акція в історії земної кулі, котра об’єднує зусилля свідомих громадян по вирішенню однієї з найбільших проблем довкілля –  проблеми не правильного поводження з відходами.

Нещодавно курсанти та курсантки разом з практичними працівниками ВП ГУНП в Донецькій області провели у загальноосвітній школі №48 м. Маріуполь «Факультатив з поліцейським».

З метою практичного забезпечення навчальної дисципліни «Тактико-спеціальна підготовка» для курсантів першого курсу Донецького юридичного інституту МВС України 21 вересня відбулося лекційне бінарне заняття на тему «Процесуальне оформлення застосування фізичної сили, спеціальних засобів, вогнепальної зброї».

19 та 20 вересня 2020 у м. Слов’янськ відбувся Чемпіонат Донецької області з рукопашного бою серед чоловіків та жінок. До складу збірної команди м. Маріуполя увійшли курсанти та студенти факультету № 2 Донецького юридичного інституту МВС України. Підготовкою спортсменів інституту займалися представники науково-педагогічного складу кафедри спеціальних дисциплін та професійної підготовки факультету № 2 під керівництвом майстра спорту Дмитра Івановича Лунгу. Загальна кількість учасників змагань склало понад 100 спортсменів з 10 міст Донецької області. Представники ДЮІ виступали у змаганнях у різних вікових та вагових категоріях.

21 вересня Донецький юридичний інститут обирав лідерів курсантсько-студентського самоврядування. На початку заходу зі вступним словом до усіх присутніх звернувся завідувач відділення соціально-гуманітарної роботи відділу кадрового забезпечення, старший лейтенант поліції Роман Свириденко. Він розповів, що студентське самоврядування є правом студентської громади Донецького юридичного інституту самостійно або через свої виконавчі органи вирішувати питання віднесені до його компетенції.

Старший викладач кафедри спеціальних дисциплін та професійної підготовки ДЮІ Микола Єрошкін та доцент кафедри іноземних мов Ганна Салащенко на запрошення управління туризму та промоцій Київської держадміністрації 18 вересня провели лекцію для фахівців у сфері туристичного обслуговування та гідів-перекладачів України на тему «Особиста безпека. Особливості організації заходів безпеки для активних та екстремальних турів»

З метою національно-патріотичного виховання та розширення загальноосвітніх орієнтирів, в контексті діяльності «Університету культури»  співробітниками кафедри доцентом Андрієм Краснощоком, викладачем кафедри Дмитром Діхтярем за участю фахівця 1 курсу Костянтина Дробошевського та за сприяння керівництва Криворізького навчально-наукового інституту ДЮІ 20 вересня було організовано та проведено екскурсію до «Національного історико-культурного заповідника «Чигирин».

Сьогодні, 21 вересня, на базі навчально-виховного корпусу Криворізького навчально-наукового інституту відбулись тематичні заходи з нагоди святкування Міжнародного дня миру, який традиційно відзначають наприкінці вересня.