Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Новини

У вебінарі, який тривав протягом п’яти годин, взяли участь працівники регіональних сервісних центрів МВС, територіальних медичних установ МВС, науково-дослідних експертно-криміналістичних центрів Донецької та Запорізької областей, а також співробітники Донецького юридичного інституту МВС України. Загалом до дистанційного навчання приєднались 57 працівників системи МВС.

З нагоди Дня молоді в Україні курсант Донецького юридичного інституту МВС України Анатолій Дзевицький отримав подяки від Управління молоді та спорту Маріупольської міської ради за вагомий внесок в розвиток молодіжної політики й від Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання ДонОДА за вагомий особистий внесок у розвиток молодіжного руху та активну громадянську позицію.

У 1998 році у м. Маріуполя розпочалося будівництво храму Петра Могили. Враховуючи те, що всі роботи виконуються коштом та пожертвуванням прихожан, будівництво триває й до теперішнього дня. Але незважаючи на всі труднощі, ні громадяни міста, ні настоятель храму Роман Перетятько не мають жодного сумніву, що найближчим часом все ж таки зведуть храм, бо до цього процесу приєднується з часом все більше людей.

Доцент кафедри юридичних дисциплін Ольга Пересада взяла участь в ефірі Першого каналу Українського радіо / УР-1 Кривий Ріг 90.4 FM. Разом с ведучим радіо вони обговорили  історичний процес виникнення Конституції,  про її виконання та  про зміни, які вносилися до Конституції України тощо.

Де і коли була прийнята перша конституція?

З появою перших людських цивілізацій з'явилися і перші зводи законів. У 1877 р археологи в руїнах стародавнього міста Гирсу в Месопотамії знайшли тексти древніх законів, встановлених царем Лагаша Уруінімгіна в III тис. до н. е. Прообразами конституції стали вавилонський кодекс царя Хаммурапі, закони Солона і Клісфена в Афінах, англійська «Велика хартія вольностей».

Захист прав громадян - одна з неодмінних ознак сучасної держави. Реальність, захищеність прав і свобод людини та громадянина - індикатор сталості й зрілості держави. Саме держави? Чи гарантованість прав громадян на захист життя, здоров’я, гідності – показник цивілізованості суспільства? Або наше прагнення бачити своїх співгромадян щасливими та захищеними у своїх природних правах – це стан нашої душі, юнацькі мрії, чи зріле розуміння, що прийшло до нас з війною за незалежність та свободу?

Це спільна ініціатива активістів та поліції Донеччини, спрямована на створення інформаційної платформи і сервісів для підвищення безпеки і правового захисту дітей, які проживають в зоні конфлікту або поблизу лінії розмежування.

Сьогодні, на 84 році життя не стало генерал-лейтенанта міліції Міщенка Олексія Юхимовича.

1 липня своє професійне свято відзначають усі слідчі України. Донецький юридичний інституту МВС України є провідним закладом вищої освіти, на який покладено обов’язки підготовки висококваліфікованих фахівців-правоохоронців у тому числі слідчих.

У Маріуполі відбулися змагання зі скелелазіння на швидкість. За звання найшвидшого скелелаза змагалися п'ять команд: ДЮІ МВС України, рятувальники ДСНС, представники Національної поліції, патрульна поліція і нацгвардійці військової частини 3057. Слід зазначити, що захід проходив без глядачів та з дотриманням необхідних вимог для недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції.