Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Новини

Фонд загальної бібліотеки ДЮІ постійно поповнюється не тільки завдяки нашим науковцям та викладачам, які друкують свої монографії та підручники, а також завдяки зовнішнім друзям.

26 квітня 1986 р. належить до числа особливих дат в історії пострадянських республік. День, що показав, наскільки небезпечним може бути мирний атом, як дорого можуть коштувати технічні прорахунки і наскільки важливою є людська солідарність перед обличчям спільної біди.

Сьогодні Донецький юридичний інституту долучився до загальноміського мітингу-реквієму, присвяченому пам'яті учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Біля пам’ятника ліквідаторам аварії у м. Маріуполі відбулося покладання квітів та панахида за загиблими в наслідок аварії, яка сталася  26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції, коли в атмосферу внаслідок пожежі на реакторі було викинуто близько 190 тон радіоактивних речовин.

23 квітня відбулося чергове засідання Вченої ради тимчасово переміщеного закладу вищої освіти.

23 квітня відбулося засідання Вченої ради Донецького юридичного інституту МВС України.

Донецький юридичний інститут є закладом вищої освіти зі специфічними умовами навчання, в якому одним з пріоритетів є втілення та забезпечення практичної складової освітнього процесу.

Протягом 4 місяців на всеукраїнському рівні проходив конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; філософія права» (2020/2021 н.р.). У конкурсі брали участь здобувачі вищої освіти зі всіх куточків України. До ІІ туру конкурсу надійшла 61 наукова робота з 34 закладів вищої освіти України.

Нещодавно з метою обізнаності курсантів та курсанток, а також закріплення набутих ними теоретичних знань з навчальної дисципліни «Основи кримінального аналізу» було проведено практичне заняття на базі відділення поліції №4 Криворізького районного управління поліції ГУНП України в Дніпропетровській області.

Інформаційна кампанія «EUкраїна» демонструє українцям «секторальний» вимір євроінтеграції, а також закликає суспільство не мовчати про домашнє насильство, а навпаки говорити та протидіяти будь-якому прояву насильства.

Студенти 1-го курсу спеціальності «Правоохоронна діяльність» з метою практичного ознайомлення з заходами і проєктами, що впроваджуються державою та націлені на профілактику та протидію домашньому насильству відвідали «Центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства, або насильства за ознакою статі».