Новини

В умовах сьогодення та заходів із запровадженням карантину на території країни особовий склад ДЮІ МВС України не залишився осторонь та долучився до охорони правопорядку для надання практичної допомоги територіальним підрозділам Національної поліції України. Атестовані працівники та курсанти закладу вищої освіти забезпечують публічну безпеку і порядок, спрямовують свої дії на запобігання поширенню та території України гострої респіраторної хвороби  COVID-19, спричиненої корона вірусом  SARS-CoV-2.

У зв'язку з світовою ізоляцією всі навчальни заклади перейшли на карантин. На жаль, наш ДЮІ МВС України  він теж не оминув. Тому я, курсант 110 навчального взводу Соловйова Юлія, хочу розповісти, як ми навчаємося в цей час. Правду кажучи, це трохи не звично, коли замість нашої улюбленої аудиторії бачиш лише екран.  Заняття  ми не відвідуємо, тому напоміч  нам прийшли технології, а саме платформа дистанційного навчання, завдяки якій ми спілкуємось з викладачами.

Відповідно наказу МВС України від 24.03.2020 № 283 «Про залучення особового складу закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських до заходів із забезпечення публічної безпеки і порядку» курсанти 2-го та 3-го курсів факультету № 2 з 30 березня розпочинають навчальну практику в територіальних відділах, відділеннях поліції. Географія проходження навчальної практики охоплює Донецьку, Запорізьку, Луганську та Хмельницькі області. Практика організовується та проводиться відповідно до навчальних планів і програм, згідно із Законом України «Про вищу освіту», Положенням про практичну підготовку слухачів та курсантів закладів вищої освіти МВС України, що затверджене наказом МВС України від 27 червня 2013 року № 621 та відповідними нормативно-правовими актами Донецького юридичного інституту МВС України.

Якісна організація служби особовим складом – один із пріоритетних напрямів діяльності відділу організації служби, що є структурним підрозділом Донецького юридичного інституту МВС України. До основним завдань відділу відноситься: планування та організація служби особового складу інституту, контроль за дотриманням службової дисципліни, порядку і правил носіння форменого одягу, забезпечення перепускного режиму на територію закладу вищої освіти зі специфічними умовами навчання.

Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу CORVID-19», листів МВС України від 12.03.2020 № 8298/09-2020 та МОН України від 11.03.2020 № 1/9-154 щодо заходів запровадження карантину для всіх типів закладів освіти, а також з метою вжиття профілактичних заходів із недопущення поширення випадків захворюваності коронавірусної інфекції CORVID-19 кафедра соціально-гуманітарних дисциплін Донецького юридичного інститут МВС України була вимушена скасувати проведення очної форми Всеукраїнської наукової конференції молодих учених «Гуманітарні студії в сучасному світі» (27 березня 2020 року).

Курсанти, студенти та співробітники Донецького юридичного інституту МВС України закликають всіх для збереження здоров'я та протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 без потреби не полишати свої домівки!

Насильство – найпоширеніше порушення прав людини в світі. Насилля набуло широкого розповсюдження у різних сферах життєдіяльності людини і стало однією з найактуальніших проблем сучасності. З кожним роком підвищується агресивність, жорстокість насильницьких злочинів, підвищується тяжкість їх наслідків.

В умовах карантину можна і навіть потрібно займатися спортом. Фізичні навантаження значно покращать стан здоров’я. Час почати саме зараз! Можливостей – більше, ніж достатньо, для занять спортом вдома.

28 квітня важлива дата в житті  Донецького юридичного інституту – день його заснування. За роки своєї історії заклад вищої освіти пройшов шлях успішного становлення та розвитку. Сьогодення стало періодом серйозних випробувань на міцність та витримку. Однак у 2020 – рік свого 59-річчя, колектив закладу вищої освіти може впевнено стверджувати: «Донецький юридичний інститут – це статус перевірений часом». Але згадаємо, з чого все починалось…

Проект «Відкритий освітній простір для студентів та громади» реалізується за кошти програми Європейського Союзу «Підтримка ЄС переміщеним вищим навчальним закладам на Сході України». Метою грантової програми є посилення потенціалу переміщених українських вищих навчальних закладів, які працюють у контрольованих урядом районах Донецької та Луганської областей. Учасники даного проекту Донецький державний університет управління, Донецький юридичний інститут Міністерства внутрішніх справ України, Виконком Маріупольської міської ради, Університет Генуї (Італія). Реалізація проекту передбачає реконструкцію аварійної будівлі та обладнання на її базі Education Open Space for Students and Community, де буде працювати концференцзал, тренінгові кімнати, smart-бібліотека, фітнес-зал та тренажерний зал,  студентський клуб,  бізнес-інкубатор, центр лідерства та професійного розвитку,  університет третього віку.

Real time web analytics, Heat map tracking