Новини

5 квітня 1710 року гетьманом Пилипом Орликом були підписані Пакти і Конституції прав і вольностей Війська Запорозького - символ козацької державності та демократії. Це був один з перших у Європі правових актів, який закладав основи республіканської форми правління. Ідеї та системи стримувань та противаг між гілками влади, передбачені документом, стали основою для багатьох європейських демократій, зокрема й демократичного устрою сучасної України. Сьогодні одному з перших в Європі конституційних актів виповнюється 310 років.

Концепція реформування освіти в Міністерстві внутрішніх справ України передбачає постійне підвищення якості освіти, її практичної спрямованості, максимальне впровадження в освітній процес інноваційних технологій, позитивного зарубіжного досвіду підготовки фахівців, накопичених здобутків і кращих вітчизняних освітянських традицій, що є, на нашу думку, неможливим без створення спеціалізованих навчальних об’єктів із запровадженням їх можливостей в навчальний процес на підставі розроблених науково обґрунтованих навчально-методичних розробок для проведення навчальних занять з дисциплін професійно-практичного спрямування, що сприятиме розвитку професійних компетентностей здобувачів вищої освіти закладів зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських.

В далекому 2005 році, коли я стала перед вибором майбутньої професії відбулося моє знайомство з Донецьким юридичним інститутом. Професія правоохоронця ще тоді приваблювала мене, а коли я дізналася  про професію експерта-криміналіста, мій вибір було зроблено.

Шановні співробітники, курсанти, студенти та гості нашого сайту!

В умовах пандемії коронавірусу у світі в інформаційному просторі з’являється багато неправдивих і маніпулятивних повідомлень. Кожному з нас потрібно дуже критично ставитися до інформації, яка буквально "ллється" на сторінках соціальних мереж та взагалі в інтернеті. Вже багато випадків, коли користуючись загальною панікою, аферисти обманювали громадян! Кіберполіція звісно активно слідкує та виявляє інтернет злочинців. Але кожен з нас повинен починати з себе. Не довіряйте не перевіреній інформації з не надійних джерел!

З 12 березня по всій території Україні запроваджено карантин, спрямований на запобігання поширення країною гострої респіраторної хвороби COVID-19. На цей період у ДЮІ МВС України створено оперативний штаб з організації надання волонтерської допомоги громадянам похилого віку та тим, хто потребує в умовах сьогодення такої допомоги. Зателефонувавши за номером телефону 0683641389 «гарячої» лінії інституту, можна попросити волонтерів купити і доставити необхідне: продукти харчування, гігієнічні засоби, ліки тощо. Виконають прохання здобувачі вищої освіти інституту, які забезпечені індивідуальними засобами захисту. Волонтери доставлять покупку за місцем проживання і нададуть чек на оплату.

Ал’янс був заснований 4 квітня 1949 року у США з метою захисту миру і стабільності. Організація Північноатлантичного договору, також Північноатлантичний альянс або НАТО — міжнародна міжурядова організація, військово-політичний союз 29 держав Північної Америки і Європи, які прагнуть досягти мети Північноатлантичного договору, підписаного у Вашингтоні 4 квітня 1949.

Ми стільки можемо, скільки знаємо.

Френсіс Бекон

Підготовка працівників оперативних підрозділів Національної поліції є одним з головних завдань закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання МВС України. Навчальна дисципліна «Основи оперативно-розшукової діяльності» є однією з фахових, на якій фактично базується практична діяльність майбутніх працівників оперативних підрозділів.

Колектив інституту завжди приділяє значну увагу питанню облагороджуванню внутрішньої та прилеглої території об’єктів закладу вищої освіти у місті, а саме: головного навчального корпусу (проспект Луніні, 89), соціально-побутового корпусу (проспект Луніна, 89 Б), «Академічного містечка» (гуртожитку) інституту (проспект Нахімова, 7) та Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» (проспект Будівельників, 145).

Нещодавно у багатьох країнах світу відмічали дуже смішне свято 1 квітня. Пам'ятаєте такий вислів "1 апреля никому не верь"? Так ось у день сміху та гумору на нашому порталі була новина "утка". Цікаво чи помітив її хтось з наших читачів?

Поліцейські, які працюють у Донецькому юридичному інституті МВС України у м. Маріуполь, на час запровадження карантину в Україні надають допомогу Головному управлінню Національної поліції в Донецькій області.

Real time web analytics, Heat map tracking