З 1 по 5 квітня 2019 року на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ проходив Усеукраїнський конкурс на краще правниче видання. Усього до оргкомітету надійшло 120 видань із закладів вищої освіти України.

 Донецьким юридичним інститутом МВС України для участі в конкурсі було представлено чотири роботи у номінаціях: «Наукові видання», «Навчальні видання», «Навчально-методичне видання» «Періодичні видання», три з яких посіли призові місця.

Церемонія нагородження переможців конкурсу відбулася 18 квітня 2019 року в Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ у рамках проведення V Міжнародного студентського саміту «Права людини в умовах сучасних глобалізаційних викликів».

В урочистій обстановці визнання свого професійного досвіду в правничій сфері отримали:

- редколегія фахового збірника наукових праць «Правовий часопис Донбасу» на чолі з головним редактором Донецького юридичного інституту МВС України, доктором юридичних наук, професором, Заслуженим юристом України В. М. Бесчастним - II почесне місце в номінації «Періодичні видання»;

- доктор юридичних наук, старший науковий співробітник Є. С. Назимко: монографія  «Інститут покарання неповнолітніх у кримінальному праві України» - Ш місце в номінації «Наукові видання»;

- колектив авторів підручника «Кримінальне право України: Загальна частина» (Є. С. Назимко, С. В. Лосич, Ю. О. Данилевська та ін.); за заг. ред. професорів В. М. Бесчастного та О. М. Джужи - Ш місце в номінації «Навчальні видання».

Завідувач редакційно-видавничого відділення відділу організації наукової роботи О. І. Рутвян виконала почесну місію – представила наукову еліту ДЮІ МВС України в Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ та отримала заслужені нагороди – дипломи ІІ та ІІІ ступенів.

Пишаємося своїми переможцями! Нових нам звершень і досягнень!

ДЮІ – ДІЄ – ДОСЯГАЄ!

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
 

Відділ організації наукової роботи

Real time web analytics, Heat map tracking