Шановний пане Олександре!

Колектив Донецького юридичного інституту сердечно вітає Вас з Днем народження!

Завдяки Вашій відповідальній діяльності на високому рівні забезпечується міжнародне співробітництво Адміністрації Державної прикордонної служби з прикордонними, правоохоронними, імміграційними органами іноземних держав, міжнародними організаціями та інституціями ЄС. Ви здійснюєте відповідальний контроль за організацію правової роботи, за неухильним додержанням законів, запобігаєте невиконанню вимог законодавства України, ведете широку освітню діяльність.

Своїм ставленням до служби, новаторським і творчим підходом до вирішення відповідальних завдань по захисту суверенітету і територіальної цілісності нашої Батьківщини Ви здобули заслужений авторитет серед військовослужбовців Прикордонної служби України. У цей святковий для Вас день щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття, особистого щастя, родинного затишку та добробуту, наснаги у справі зміцнення кордонів України.

Шановний пане Олександре!

Прийміть щиросердечні вітання з Днем народження!

Нехай кожен день буде сповнений гарним настроєм, ніколи не підводить і дарує душевні зустрічі. Від усієї душі прийміть наші найщиріші побажання миру, добробуту, благополуччя Вам і Вашим рідним!

З повагою,
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking