Вже понад півсторіччя Донецький юридичний інститут МВС надає якісну юридичну освіту світового рівня - навчаємо найкращих, випускаємо висококваліфікованих поліцейських та юристів України. Правоохоронців, які гідно захищають права та свободи кожного українця, які день і ніч стоять на варті закону. Набуті знання та навички в інституті, стають відправною точкою блискучого життєвого та професійного шляху для випускників. Багато з них невпинно рухаються по кар’єрній дробині, так зі стін інституту вийшло 25 генералів.

Отже, без зайвої скромності можемо констатувати, що Донецький юридичний інститут МВС України є вагомим осередком юридичної освіти, незважаючи на складні умови сьогодення, передислокації вишу-переселенця до м. Кривого Рогу

Ректор інституту Віктор Бесчастний, постійно наголошує – інститут це перш за все науково-викладацький колектив, який його розбудовує, який ним живе і відчуває себе єдиною родиною. Незважаючи на усі випробування, які послала нам доля, ми продовжуємо із гордістю нести славетні традиції відомчої поліцейської та юридичної освіти, втілювати у життя найамбіційніші наукові та освітянські проекти. Але і сьогодні, ми вважаємо, що критерієм конкурентоспроможності вишу є якість його випускників. Саме сьогоднішні курсанти та випускники вишу є найкращою його рекламою, найяскравішою ілюстрацію наукового та освітнього потенціалу викладачів навчального закладу.

Яскравим прикладом цього є один із кращих випускників 1998 року, якими пишається наш навчальний заклад, начальник Головного управління Національної поліції в Миколаївській області полковник поліції Олександр Анохін. Обравши метою свого життєвого шляху – служіння народові України, захист прав і свобод громадян, Олександр Дмитрович, закінчивши Донецький юридичний інститут, пройшов свій професійний шлях від оперуповноваженого відділення державної служби боротьби з економічною злочинністю Артемівського міського відділу УМВС України в Донецькій області до начальника поліції Миколаївщини. І сьогодні Олександр Дмитрович із теплотою згадує день вступу до навчального закладу, хвилювання, радість ти гордість отримання перших погонів курсанта, а потім випускних погонів лейтенанта міліції, навчальні заняття, своїх викладачів і усіляко підтримує виш-переселенець.

Наразі в інституті навчається 465 курсантів зі всієї України, їх життєве гасло «Рівняння на кращих». Курсанти інституту бачать успішний життєвий приклад одного з найкращих випускників Донецького юридичного інституту – Олександра Анохіна, прагнуть бути гідними високого звання працівника Національної поліції України, і вже сьогодні, опановуючи юридичні науки, здобуваючи професійні знання та навички, воліють присвятити своє життя служінню народові України.

Живи та слався Донецький юридичний інститут!

 

Група комунікації ДЮІ МВС України

Real time web analytics, Heat map tracking