Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Будь-якому закладу вищої освіти необхідно виконувати завдання, пов’язані з життєздатністю та спроможністю повною мірою виконувати місію навчання та виховання перш за все гідних, порядних громадян та майбутніх висококласних фахівців своєї справи. Тим більш складними такі завдання є для вишів-переселенців.

Донецькому юридичному інституту МВС України випало на долю розв’язувати комплекс питань, пов’язаних із його переміщенням. Довелося почати з непростої, але нової сторінки історії свого навчального закладу, яка довела, що для колективу вишу під керівництвом ректора інституту, професора Віктора Миколайовича Бесчастного будь-які завдання є посильними. Але разом з тим, виконання таких завдань було б набагато складнішим без допомоги небайдужих громадян. Одним з болісних питань для інституту стала втрата бібліотечного фонду та необхідність його відновлення. Адже фонд, який добре укомплектований та стабільно поповнюється є запорукою розвитку та успішної діяльності не лише окремо взятої бібліотеки, а вишу в цілому. На сьогодні бібліотека нашого навчального закладу безперервно покращує якісні та кількісні показники бібліотечного фонду.

З нагоди 58-ї річниці з Дня заснування навчального закладу студенти денної форми навчання 3 курсу 305/16К-306/16К навчальних груп освітнього ступеня «бакалавр», спеціальності 081 «Право» долучилися до доброї справи – поповнення фонду бібліотеки рідного вишу. На чолі з куратором 305 групи завідувачем кафедри господарсько-правових дисциплін факультету №3 –Кадалою В.В. активну участь у заході прийняли студенти Басненко Павло, Косякіна Ольга, Шкурко Євген та інші.

Кожний примірник, який надходить на адресу бібліотеки є цінним для її скарбнички, оскільки в книзі кожен для себе може знайти необхідну золоту зернину потрібної йому мудрості та знань.

Висловлюємо слова щирої вдячності всім, хто долучився до дієвої підтримки нашого вишу та сподіваємося на подальшу співпрацю і бажаємо, щоб життя належним чином віддячило всім за їхні добрі справи.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 01
  • 02
  • 03

Кафедра господарсько – правових дисциплін