Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

З 06 по 12 травня проводиться 1-й етап 5-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху ООН, метою якого є привернення уваги до надскладної ситуації з безпеки дорожнього руху в Україні, сприяння вихованню дорожньої культури серед населення та обʼєднання зусиль суспільства задля зменшення кількості смертей і травм, адже в Україні найбільша смертність на дорогах з-поміж усіх європейських країн. У рамках Тижня безпеки дорожнього руху заплановано проведення різноманітних профілактичних заходів, що сприяють підвищенню рівня безпеки дорожнього руху.

Українським науково-дослідним інститутом медицини транспорту Міністерства охорони здоровʼя в рамках Тижня безпеки дорожнього руху 7 травня 2019 року у м. Києві був проведений  Форум з безпеки на транспорті.

В роботі Форуму взяли представники МВС України, зокрема, перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції  Білошицький О.Г., голова Державної служби України з безпеки на транспорті Ноняк М.В., представники експертного середовища, науковці, представники громадських організацій, які опікуються проблемами безпеки на транспорті. Під час роботи форуму були розглянуті проблеми підвищення безпеки автомобільних доріг, державного управління у сфері безпеки дорожнього руху, актуальні питання забезпечення безпеки на транспорті, медичні аспекти цієї проблеми,  особливостіей страхування, державного управління у сфері безпеки на транспорті,  впровадження міжнародних проектів.

Враховуючи актальність даного питання у роботі Форуму взяла участь  делегація Донецького юридичного інституту МВС України у складі ректора Донецького юридичного інституту МВС України, доктора юридичних наук, професора, Заслуженого юриста України Віктора Миколайовича Бесчастного, професора кафедри загальноправових дисциплін доктора юридичних наук, професора  Зозуля Є.В.

З вітальним словом до учасників Форуму звернувся ректор Донецького юридичного інституту МВС України, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України Віктор Миколайович Бесчастний. У своєму виступі він відзначив актуальність питань, які винесені на обговорення форуму, висвітлив досягнення і перспективи подальшої роботи колективу Донецького юридичного інституту МВС у сфері безпеки забезпечення безпеки дорожнього руху.

Участь у роботі таких авторитетних наукових форумів безумовно буде сприяти подальшому укріпленню партнерських відносин з науково-дослідними установами нашої країни, підвищенню наукового і освітнього потенціалу навачального закладу.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 01
  • 02
  • 03
  • 04

Кафедра загальноправових дисциплін.