Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Історія успіху Маріупольського морського торгового порту осягнута 130 річним шляхом продуктивної роботи. За понад столітній шлях діяльності в порті прийнято численну кількість суден з усього світу, а продукція, що пройшла через нього служила зміцненню економіки нашої держави.

На сьогодні Маріупольський порт входить до четвірки найбільших портів України, а це означає, що його діяльність є вкрай важливою для України та континентальної частини Європи, тому як товарообіг порту це забезпечення всім необхідним нашої держави, тобто експортом та імпортом товарів, тобто міжнародною торгівлею України, а це значить її забезпеченість та упевненість у самодостатньому майбутньому.

Сьогодні порт з'єднує нашу державу з іншими країнами та є складовою міжнародних транспортних коридорів. Ефективне функціонування морського і річкового транспорту сприяє розвитку економіки країни, зміцнює існуючі торговельні зв'язки та завдяки вигідному географічному розташуванню відкриває нові перспективи для міжнародної співпраці у всіх напрямах.

З нагоди 130-ї річниці створення Маріупольського морського торгового порту бажаємо колективу Маріупольського морського торгового порту добра та щастя, міцного здоров'я і достатку, віри, надії та любові, нехай вони будуть вірними супутниками на вашому життєвому шляху.

Нехай процвітає гармонія в душі, внутрішній спокій та затишок!

З повагою
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний