Вчена рада, науково-педагогічний склад, випускники, ветерани, колектив вишу-переселенця – Донецького юридичного інституту МВС України вітає колектив виконавчого комітету, мешканців району із 40-річчям від Дня заснування Довгинцівського району міста Кривого Рогу!

Історія Довгинцівського району з часу його заснування, стала визначною сторінкою успіхів у житті та діяльності Кривого Рогу, адже саме тут відкриваються двері до залізнчного сполучення Криворіжжя, яке так багате на галузі добування та виробництва металургії та по праву вважається залізним сердцем нашої країни, тому саме залізничні підприємства у складі 13 структурних підрозділів, забезпечують успішне сполучення між Кривим Рогом та всією країною. Район став частиною мешкання значної частини жителів міста, а його інфраструктура та діяльність понад 900 об’єктів великого, середнього та малого бізнесу, робить особливо привабливим та комфортним для мешкання саме тут.

Бажаємо мешканцям району, які є безсумніву працьовитими, творчими, небайдужими та патріотично налаштованими й надалі розвивати Довгинцівський район у всіх сферах його діяльності. Нехай гарне здоровя, успіхи та успіхи у започаткованих справах завжди супроводжують кожного жителя та працюючого на благо розвитику Довгинцівського району, міста Кривого Рогу та всієї України.

Колектив Донецького юридичного інституту МВС України

Real time web analytics, Heat map tracking