Шановний пане Олександре!

Прийміть щирі вітання від колективу Донецького юридичного інституту МВС України з нагоди Вашого Ювілею!

Щохвилини Ви стоїте на варті публічної безпеки і порядку, запобігаєте злочинам та правопорушенням. Чіткість і злагодженість Ваших дій, високий професіоналізм, вміння швидко приймати рішення сприяють безпеці та  спокою в Одеськiй областi та в Україні в цілому. Відповідальність в обраній Вами діяльності впливає на злагоджену роботу всього колективу Національної поліції Одеської області, а Ваш трудовий шлях визиває повагу й захоплення, та є гідним для наслідування майбутнім поліцейських. Ви користуєтесь високою довірою, авторитетом Ваших колег та однодумців, тож нехай Ваші спільні зусилля принесуть багато корисних здобутків, які сприятимуть вдосконаленню роботи вітчизняної поліції.

Від усього серця бажаємо Вам щасливого сьогодення  і радісного майбутнього, красивих мрій і їх здійснення. Нехай кожен Ваш день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею. Бажаємо Вам нових відкриттів, найяскравіших емоцій, задоволення від життя  та завжди долати будь-які труднощі! 

Шановний пане  Олександре!

Прийміть щиросердечні вітання з Ювілеєм!

Бажаємо Вам успіхів у справах, здоров'я Вашим рідним, серця, сповненого любові, очей, що світяться від щастя! Нехай все Ваше життя буде наповнене приємними враженнями! Зичимо Вам натхнення і творчості, побільше усмішок і доброти, міцної і вірної дружби,  радійте кожному дню!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking