Кураторство є однією з основних форм участі науково-педагогічних працівників інституту в навчально-виховній роботі з курсантами та студентами. Кураторство призначене для надання курсантам та студентам всебічної допомоги при адаптації до нових умов навчання, підвищення рівня їх соціальної свідомості, підвищення зацікавленості у здобутті знань, фаховій та науковій роботі. Куратором 206 навчального взводу факультету №2 Оленою Волік та куратором 213 групи Оленою Мамоновою була проведена бесіда «Здоровий спосіб життя – запорука успіху та довголіття».

До курсантів та студентів було доведено, що наркотики – це дуже серйозна небезпека для молодої категорії населення. Це не спосіб розслабитись, отримати задоволення чи гарно провести час. Наркотики – це пряма дорога до втрати здоров'я як фізичного так і ментального, втрата пріоритетів в житті і самого життя. Саме це до молоді намагались донести викладачі.

Курсантам та студентам представили соціальну статистику, пов'язану із курінням, наркоманією та зловживанням алкогольними напоями у світі та безпосередньо в Україні. Маючи розуміння про основні показники впливу тютюну та алкоголю на організм курсантам та студентам висвітлили їх наслідки. Розповідь про склад цигарок та алкогольних напоїв, хвороби, що вони викликають, змусила задуматись над цим питанням кожного.

Останнім пунктом була розповідь про рекламу тютюну та алкогольних напоїв, рівень впливу маркетингових ходів на підсвідомість споживачів.

Такі бесіди допомагають зрозуміти і ще раз запам'ятати чого варте наше життя і наше здоров'я.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 01
  • 02
  • 03

Кафедра гуманітарних дисциплін

Real time web analytics, Heat map tracking