Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Проект «Відкритий освітній простір для студентів та громади» реалізується за кошти програми Європейського Союзу «Підтримка ЄС переміщеним вищим навчальним закладам на Сході України». Метою грантової програми є посилення потенціалу переміщених українських вищих навчальних закладів, які працюють у контрольованих урядом районах Донецької та Луганської областей. Учасники даного проекту Донецький державний університет управління, Донецький юридичний інститут Міністерства внутрішніх справ України, Виконком Маріупольської міської ради, Університет Генуї (Італія). Реалізація проекту передбачає реконструкцію аварійної будівлі та обладнання на її базі Education Open Space for Students and Community, де буде працювати концференцзал, тренінгові кімнати, smart-бібліотека, фітнес-зал та тренажерний зал,  студентський клуб,  бізнес-інкубатор, центр лідерства та професійного розвитку,  університет третього віку.

 

В рамках грантового проекту передбачено розвиток студентського самоврядування переміщених ЗВО та їх ресурсне забезпечення, відкриття магістерських програм «Управління громадою» та «Управління конфліктами».

 

Заплановано організацію Центру лідерства та професійного, метою якого буде розвиток нового покоління лідерів у сфері бізнесу, державного управління, некомерційного та військового секторів. Формування культури лідерства серед студентів та громад є основним завданням команди учасників за підтримки Британської Ради. До тренерів у Центрі лідерства приєднаються професори з європейських університетів-партнерів, які є експертами з розбудови лідерської спроможності та вирішення конфліктів.

 

Іншим аспектом реалізації грантом буде діяльність бізнес-інкубатора, яка передбачатиме навчання з основ підприємництва, проведення тренінгів з генерування ідей для стартапів, підготовки бізнес-планів. Запланована всебічна підтримка експертами бізнес-інкубатора для обраних ідей стартапів протягом усієї реалізації: від навчання та складання бізнес-плану до запуску готової продукції та послуг. Молоді підприємці на стадії формування зможуть використовувати бізнес-інкубатор як власний офіс.

Робота творчої студентської студії буде організована за допомогою технічних засобів, мультимедійного обладнання, мобільних столів та прикладних інструментів для підготовки та проведення тематичних творчих заходів. Грантовий проект також сприятиме роботі студентське самоврядування. Укорінення в м. Маріуполь передбачає залучення бізнесу, регіональної влади та громадських організацій до визначення змісту освітніх програм, інтеграцію в академічну спільноту регіону, нові проекти з залученням ЗВО Маріуполя у якості партнерів. Також, передбачено надання додаткових послуг для навчання громади в Центрі освіти третього віку та Центру лідерства, оцінку потреб у навчанні громади у тісній співпраці з місцевою владою та бізнесом, рекламну компанію EduSpace та співпрацю зі ЗМІ.

Бажаємо успіхів усім учасникам грантової програми

«Відкритий освітній простір для студентів та громади»!

Відділ комунікація та міжнародних зв’язків сумісно
з кафедрою юридичних дисциплін