Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановні працівники структурних підрозділів Національної поліції України, працівники і курсанти Донецького юридичного інституту МВС України. Сьогодні п’ята річниця створення Національної поліції України, яка за цей короткий термін зарекомендувала себе як команда професіоналів, яка зорієнтована на захист людських прав, протидії злочинності, забезпеченню прав і свобод наших громадян, рішуче долаючи нові виклики і загрози. Кожного дня поліцейські оберігають українців від злочинних зазіхань, забезпечують мир і спокій нашої держави, нерідко жертвуючи життям і здоров’ям у боротьбі зі злочинністю та правопорушеннями.

Сучасний поліцейський – це мужня та почесна особистість, яка є однією з найнеобхідніших і шанованих у суспільстві. Завданням Донецького юридичного інституту МВС України є підготовка гідної молодої зміни кваліфікованих офіцерів поліції. Кожного дня наші курсанти отримують дійсно ті фахові знання, необхідні для якісного та професійного виконання покладених на поліцію завдань.

У цей день щиро бажаю всім, хто вірно служить українському народові Божого благословення, успіхів у нелегкій професійній діяльності, родинної злагоди, великих досягнень та щирої громадської поваги за службу на благо нашої Батьківщини.

З повагою,

за дорученням колективу

ректор Донецького юридичного інституту МВС України,

полковник поліції Сергій Вітвіцький