Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

14 вересня стартує конкурс дитячих малюнків "Мій кращий друг - безпечний рух"

Проблема дорожньо-транспортного травматизму наразі сягає світового масштабу. Найтрагічнішим є те, що серед постраждалих опиняються й діти. Протягом минулого 2019 року в Україні сталось 4656 дорожньо-транспортних пригод за участю дітей, в яких загинуло 164 дитини та 4400 були травмовані.

З метою привернення уваги суспільства до проблем безпеки дорожнього руху, формування у дітей безпечних навичок поведінки на вулично-дорожній мережі, виховання свідомого ставлення до неухильного виконання правил дорожнього руху та зміцнення позитивного іміджу Національної поліції України Донецький юридичний інститут МВС України спільно зі співорганізаторами щорічно проводить конкурс дитячий малюнків «Мій кращий друг – безпечний рух» серед учнів загальноосвітніх закладів та вихованців закладів позашкільної освіти за напрямом образотворчого мистецтва міста Кривий Ріг.

Цьогоріч співорганізаторами конкурсу малюнків виступили Департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради та полк патрульної поліції в м. Кривий Ріг управління патрульної поліції в Дніпропетровській області Департаменту патрульної поліції.

Подані малюнки на конкурс мають бути виконані у довільній графічній, живописній формі, виконані олівцями, акварельними фарбами чи гуашшю. Розмір роботи повинен бути форматом А4 (210 × 297 см). Роботи не оформляються рамкою, паспарту, наклейками чи фломастерами. На конкурс подаються самостійно підготовлені індивідуальні творчі роботи, що відповідають тематиці конкурсу.

Конкурс дитячих малюнків «Мій кращий друг – безпечний рух» проводиться в два етапи:

І-й – внутрішньошкільний (з 14 вересня по 18 жовтня 2020 року) проводиться у закладах освіти міста у наступних номінаціях:

- серед учнів 1-4 класів;

- серед учнів 5-7 класів;

- серед вихованців закладів позашкільної освіти за напрямом образотворчого мистецтва.

Під час внутрішньошкільного етапу конкурсу його учасники подають творчі роботи до своїх закладів середньої освіти або закладів позашкільної освіти за напрямом образотворчого мистецтва для оцінювання журі, що створюється закладом.

До 18 жовтня 2020 року журі закладів середньої освіти визначають одного переможця у номінації серед учнів 1-4 класів та одного переможця серед учнів 5-7 класів. Заклади позашкільної освіти за напрямом образотворчого мистецтва визначають лише одного переможця серед робіт своїх вихованців незалежно від його вікової категорії.

Роботи переможців внутрішньошкільного етапу конкурсу приймаються у головному корпусі Донецького юридичного інституту МВС України за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Степана Тільги, 21 (читальна зала бібліотеки) у період з 19 по 23 жовтня 2020 року.

ІІ-й – загальноміський етап (з 26 жовтня по 06 листопада 2020 року). Проводиться оцінювання конкурсних робіт серед переможців внутрішньошкільного етапу у кожній номінації окремо.

Оголошення результатів конкурсу відбудеться 13 листопада 2020 року під час проведення ХV Міжнародної науково-практичної конференції «Транспортна безпека: правові та організаційні аспекти».

Організатори конкурсу малюнків запрошує усіх школярів проявити свої творчі здібності та зробити свій внесок у попередження дорожньо-транспортного травматизму, долучившись до участі в конкурсі дитячих малюнків «Мій кращий друг – безпечний рух».

  • 01
  • 02
  • 01
  • 02

Науково-дослідна лабораторія

з проблемних питань правоохоронної діяльності