Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Світова пандемія внесла свої корективи в діяльність закладів вищої освіти, шкіл, підприємств, установ, зокрема, України та й всього людства загалом. Ми вже майже адаптувались до нових реалій. Дійсно, в умовах карантину людина обмежена у діях, до яких вона звикла у повсякденному житті. Буденним для здобувачів вищої освіти та школярів стало й дистанційне навчання.

Разом з тим, непросто в умовах пандемії проводити  й профорієнтацію, але викладачі та здобувачі вищої освіти Донецького юридичного інституту МВС України завжди знаходять можливості донести переваги навчання в нашому інституті широкому загалу.

Так, 3 жовтня курсантка 210 навчального взводу ДЮІ МВС України Софія Галкіна в рамках профорієнтаційної роботи відвідала Маріупольський навчально-виховний комплекс «гімназія-школа» № 1 Маріупольської міської ради Донецької області.

У теплій обстановці представниця ДЮІ поспілкувалась з викладачами, викладачками, школярами та школярками. У ході зустрічі слухачам і слухачкам були презентовані відеоролики про діяльність Донецького юридичного інституту, що викликало неабияке захоплення у дітлахів. Також Софія розповіла про умови вступу, переваги навчання у закладі вищої освіти та роздала рекламну продукцію.

Наприкінці зустрічі всім бажаючим була надана можливість задавати питання, на які вони отримали розгорнуті та вичерпні відповіді, що дало можливість присутнім скласти  повну уяву про Донецький юридичний інститут та напрямки його діяльності.

Старшокласникам, а також усім бажаючим здобути вищу освіту та стати гідним громадянином України та конкурентоспроможним фахівцем на ринку праці нагадуємо, що двері Донецького юридичного інституту МВС України завжди відкриті!

 Відділ комунікації та міжнародних зв’язків