Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Вибір професії – важливий крок у доросле життя. В першу чергу, це відповідальність перед батьками, суспільством і, найголовніше, перед собою.

Вона полягає в тому, щоб обрати саме свій шлях і ним йти. Робота за обраною спеціальністю і все, що з нею пов’язане, займає більшу половину свідомого життя людини. Знайти себе в світі чисельних професій – означає дістати можливість проявити максимально повно свої найкращі професійні здібності, відчувати себе потрібним людям та й власне і гідно заробляти.

Так, нещодавно представники перемінного складу Донецького юридичного інституту МВС України, а саме курсантка 210 н.в. Юлія Соловйова, курсант 208 н.в. Євген Куліш, курсанти 1 курсу 110 н.в. та 107 н.в. Євген Саросіка та Гліб Анікєєнко провели профорієнтаційний захід для учнів 5-х та 10-х класів навчально-виховного комплексу «МРІЯ» в місті Вугледар.

У своїх виступах курсанти розповіли майбутнім абітурієнтам про умови вступу до ДЮІ, навчання та подальшого працевлаштування за обраною спеціальність. Окрім змістовної розповіді про виш, презентація закладу вищої освіти зі специфічними умовами навчання супроводжувалася відеороликом про життя курсантів і курсанток, особливості їх навчання та проведення дозвілля. Школярі та школярки могли ознайомитись з буклетом про умови вступу до нашого навчального закладу і отримати змістовні відповіді на поставлені запитання. Окрім того, курсанти та курсантки поділились власним досвідом навчання у виші.

Представники ДЮІ також закликали школярів та школярок підписуватись на офіційні сторінки інституту у соцмежах (Facebook, Instagram та Telegram, Youtube).

Учні з зацікавленням сприйняли надану їм інформацію та відмітили, що інформація, яку надали курсанти, була дуже корисною.

Відділ комунікації та міжнародних зв’язків